MAGAZİN

Bahar Makyajı Önerileri

AVON, 04-07 Mart 2004 tarihlerinde düzenlenen Güzellik ve bakım fuarında ünlü manken Aysun Kayacı ile bahar makyajını tanıttı...
 
   
 
 
     
Avon Güzellik ve Bakım Fuarındaydı...

Avon, Aysun Kayacı İle Bahar Makyajını Tanıttı

Dogrudan satış sektörünün lideri AVON, 04-07 Mart 2004 tarihlerinde düzenlenen Güzellik ve bakım fuarında ünlü manken Aysun Kayacı ile bahar makyajını tanıttı.

Aysun Kayacı’ ya uygulanan bahar makyajı, fuar fuar ziyaretçilerinin büyük beğenisini topladı. Makyajı yapıldıktan sonra Avon standını gezen Aysun Kayacı, Avon ürünlerini beğenerek kullandığını söyledi, standda bulunan ürünlerin bir çoğunu denedi.Avon standında 4 gün boyunca fuar katılımcılarına ücretsiz makyaj yapıldı, bahar makyajı ile ilgili bilgi verildi. Avon ürün numunelerinin de dağıtıldığı standta ilgi son derece yoğun oldu.

Bahar Makyajı İçin Avon‘ dan Öneriler...

2004 bahar makyajı terndleri hakkında bilgi veren Avon güzellik uzmanı şunları söyledi: “2004 yılı bahar makyajında, Avon hafif ve doğal renkleri kontrast sağlayacak şekilde kullanarak gizemli ama taze bir güzellik anlayışı getiriyor”. Geneleksel makyaj reklerini bir kenara bırakıp ve pastel tonları açıktan koyuya kademe kademe yedirerek kullanıyoruz. Bu yıl özellikle pembe ve mor tonlar çok moda.

Göz makyajı hakkında da bilgi veren Avon güzellik uzmanı “Alt kirpiklerde siyah yada kahverengi rimel, üst kirpiklerde renkli tonlar, maviler ve yeşiller öneriyoruz. Gözaltına artık kalem sürmüyoruz, göz farı yardımıyla buğulu bir hava yaratıyoruz. Allık kullanımında da ton farklarından yararlanıyoruz. Dudaklarda sürdüğümüz pastel pembe tonda bir ruj ile makyaj bitiriyoruz” dedi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>