MAGAZİN

Burcu Esmersoy: "Beni Güldüren Tek Kişi Arda`dır"

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün düzenlenen bir söyleşide hayranlarıyla bir araya geldi.
 
   
 
 
     

Saba Tümer'in sorularını yanıtlayan Esmersoy; özel hayatından gelecek planlarına kadar birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu. 

İŞTE ESMERSOY'UN AÇIKLAMALARI:

'Paranı nasıl değerlendiriyorsun?' diye soruyorlar. Ben parayı, ayakkabı ve elbise olarak görmek istiyorum. Bu yüzden bunları satın alıyorum. Çok sevdiğim elbiseyi öldürene kadar giyerim.

'ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEDİM AMA OLMADI'


- Kadınlar, kadınlar için giyiniyor, bu çok net. Çok güzel bir elbiseyle bir erkeğin karşısına çıkarsan 'Çok güzel olmuşsun' der. Kadının karşısına çıkarsan 'Bir kemer taksaydın, elbise biraz uzun olmuş' gibi pek çok kulp bulur.

- Çok aşık olduğum bir adamdan çocuk yapmak istiyorum. Bir sevgilim vardı; ondan çocuk yapmayı çok istedim ama ayrıldık. Aşkla iş bir arada gitmiyor. Yıllarca denedim ama bir türlü başaramadım.

- Arda Turan, dünyanın en komik insanıdır. Beni hiç konuşturmaz; hep kendi konuşur. En kötü günümde beni güldüren tek kişidir. Arda'nın Hollanda maçında oynamayacağı belliydi. Her maçtan önce konuşuruz biz, bu sefer konuşamadık bile. Oynamadığında çok sinirli oluyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>