MAGAZİN

Christian Aguilera en iyi kadın şarkıcı seçildi!

10.Mtv Avrupa ödüleri, İskoçya'nın Edinburg kentinde yapılan ödül töreniyle sahiplerini buldu.
 
   
 
 
     
164 ülkede televizyondan yayınlanan törende, ''en iyi erkek şarkıcı'', ''en iyi albüm'' ve ''en iyi pop şarkıcısı'' ödüllerini Amerikalı sanatçı Justin Timberlake kazandı.

Ünü özellikle çıkardığı 'Justified' albümüyle artan, ''N Sync'' grubu üyelerinden Timberlake, ödülünü alırken yaptığı konuşmada, ''Eğer mükemmel bir gecenin resmine sahip olsaydım, o bundan daha iyi olamazdı'' dedi ve hayranlarına teşekkürlerini sundu.

Amerikalı sanatçıların hakimiyetiyle sonuçlanan ödül töreninde Amerikalı Christina Aguilera da ''en iyi kadın şarkıcı'' ödülünün sahibi oldu.

Yine bir başka Amerikalı sanatçı 22 yaşındaki Beyonce Knowles de Crazy in Love adlı parçasıyla ''en iyi R&B şarkısı'' ve ''en iyi R&B şarkıcısı'' ödülünü kazandı.
Ünlü sanatçı Eminem'in ''en iyi Hip-Hop şarkıcısı'' ödülünün sahibi olduğu törende, Coldplay ''en iyi grup'', Detroitli Amerikalı rock grubu The White Stripes ''en iyi rock grubu'' ödüllerine layık görüldü.

MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde kazananlar, izleyicilerin internet üzerinden ve kısa mesaj yoluyla verdikleri oylarla belirlendi.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>