MAGAZİN

Derviş Zaim'in Yeni Filmine Destek!

Derviş Zaim'in gelecek yıl sinemalarda gösterime girmesi planlanan "Çamur" adlı filmine Monte Cinema Verita Fonu'ndan maddi destek verilmesi kararlaştırıldı.
 
   
 
 
     
İsviçre'de faaliyet gösteren ve Avrupa ile Kuzey Amerika dışındaki ülke sinemalarını desteklemek amacıyla kurulan Fondazione Monte Cinema Verita, Derviş Zaim'in gelecek yıl sinemalarda gösterime girmesi planlanan "Çamur" adlı filmine maddi destek kararı aldı.

İlk iki filmi 'Tabutta Rövaşata' ve 'Filler ve Çimen' ile büyük bir başarı yakalayan ve gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında pek çok ödül alan Derviş Zaim'in üçüncü filmi 'Çamur'da başrolleri Mustafa Uğurlu, Bülent Emin Yarar, Yelda Reynaud, Taner Birsel, Tomris İncer ve Arslan Kacar paylaşıyor. Görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran'ın üstlendiği filmin montajını Francesca Calvelli yaptı; müziğini ise Michael Galasso besteledi. 'Çamur'un çekimleri ve çekim sonrası işlemleri de tamamlandı.

'Çamur'un, Fondazione Monte Cinema Verita'nın desteğini kazanan diğer filmler gibi, 2004 yılında İsviçre'de Locarno Film Festivali'ne de katılması öngörülüyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>