MAGAZİN

Hollywood'un en zengin çifti Lopez-Affleck...

Ünlü çift, Forbes Dergisi'nin en zengin ünlülere yer verdiği 100 kişilik listede ilk ona girdi...
 
   
 
 
     
Listede Lopez 5, Affleck 7. olurken, çiftin ortak yıllık toplam geliri 65 milyon dolar olarak açıklandı... Eşi Jennifer Aniston'ın birinci olduğu listeye Brad Pitt giremezken, Tom Cruise, Britney Spears, Bruce Willis de Pitt ile aynı kaderi paylaştı.

Ünlü yıldız Jennifer Lopez ile nişanlısı aktör Ben Affleck, şov dünyasının ''en zengin'' çifti oldu. Forbes Dergisi'nin en zengin ünlülere yer verdiği ve çok sayıda yıldızın yakınından bile geçemediği ''Ünlü 100'' listesinde Lopez 5, Affleck 7. sırada yer buldu. ''Gigli'' ve ''Jersey Girl'' filmlerinde rol aldıktan sonra bütün gözler üzerlerine çevrildi, nişanlanmaları, düğün tarihleri, satın aldıkları malikane derken sinemanın en çok konuşulan çifti Jennifer Lopez-Ben Affleck servette de rakip tanımadıklarını gösterdi. Dergide ilan edilen liste, müthiş serveti gözler önüne sererken, Lopez'den, ''O dansediyor, şarkı söylüyor, oynuyor, evleniyor, boşanıyor, nişanlanıyor, tekrar evleniyor. Bu, karlı bir iş. Çünkü, para getiriyor, onu aranılan yıldız yapıyor'' diye bahsedildi. Film başına 12 milyon dolar ücret alan Lopez'in parfüm ve giyim sektöründe de söz sahibi olduğu vurgulanırken, Affleck'in ekonomik gücü de Lopez'e bağlandı. Affleck'in de nişanlısı gibi film başına 12 milyon dolar aldığı belirtilirken, ''Lopez ile beraberliği manşet olunca Affleck para basmaya başladı'' denildi. Çiftin ortak toplam gelirinin 65 milyon dolara (yaklaşık olarak 97 trilyon 500 milyar lira) ulaştığı belirtildi.

ANISTON BİRİNCİ, PITT YOK

Şöhretini biraz da eşi Brad Pitt'e borçlu olan Jennifer Aniston listede birinciliği göğüslerken, Pitt listeye bile giremeyerek şaşırttı. Brad Pitt ile aynı kaderi paylaşan diğer ünlüler arasında Britney Spears da var. Geçen yıl adeta darphane gibi para basan Spears, bu sene 100 kişi arasına giremedi. Geçmiş yılların ''para makineleri'' Tom Cruise, Bruce Willis, Mariah Carey, Sandra Bullock, Arnold Schwarzenegger, Madonna bu sene liste dışı kaldı. Listenin çıkış yapan isimleri arasında ikinci sıraya yerleşen ünlü rapçi Eminem, sporcu Tiger Woods, ''Beatles'' topluluğunun eski üyesi Paul McCartney, Will Smith, Nicole Kidman, Halle Berry, Renee Zellweger, Eddie Murphy ile Ozzy Osbourne ve ailesi yer aldı.

Forbes listesindeki bazı ünlü isimler ve sıralamaları ise şöyle:

1-Jennifer Aniston 2-Eminem and Dr. Dre 3-Tiger Woods 4-Steven Spielberg 5-Jennifer Lopez 6-Paul McCartney 7-Ben Affleck 8-Oprah Winfrey 9-Tom Hanks 10-Rolling Stones 11-Will Smith 12-Osbourne Ailesi 15-''Harry Potter'' serisinin yazarı J.K. Rowling 16- Nicole Kidman 18-Eddie Murphy 19-Michael Schumacher 20-Jim Carrey 21-Julia Roberts 25-Matthew Perry 28-Cher 29-Halle Berry 31-Lisa Kudrow 35-Celine Dion 37-Robbie Williams 41-Courteney Cox 46-Andre Agassi 49-Bill Clinton 50-Nora Roberts 56-David Beckham 58-Reese Witherspoon 60-Serena Williams 61-Renee Zellweger 65-Venus Williams 70-Anna Kournikova 82-Heidi Klum 88-Christy Turlington 89-Gisele Bundchen 91-Milla Jovovich

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>