MAGAZİN

Tom Cruise deli divane aşık

Ünlü aktör Tom Cruise, 26 yaşındaki aktris Katie Holmes ile çok özel bir aşk yaşadığını ve hayranlarının tepkisinden çekinmediğini açıkladı.
 
   
 
 
     
Internetteki ''imdb'' sitesindeki habere göre, 42 yaşındaki Cruise ile 26 yaşındaki Holmes ilişkisinde herşey günlük güneşlik gibi görünüyor.

Tom Cruise, Holmes'un kendisi için çok ''özel bir kadın'' olduğunu dile getirerek, bu ilişkinin ''War of the Worlds'' ve ''Batman Begins'' adlı filmlerin promosyonu için ortaya atıldığı yönündeki iddiaları da önemsemediğini söyledi.

Cruise, ''Eğer böyle birşey yaşıyorsam 'ben bu kadını seviyorum' derim. İnsanlar da ne istiyorsa onu yapar. Ben hayatımı bu kadınla paylaşmak istiyorum, benim için çok
özel ve ona çok saygı duyuyorum'' dedi.

Bunu saklamak düşüncesinde de olmadığını belirten Cruise, ''Benim saklayacak birşeyim yok. O bambaşka biri'' sözleriyle aşkını bir kez daha dile getirdi.

Cruise, geçtiğimiz hafta sonunda Holmes'un ailesiyle tanışmak
üzere genç oyuncunun memleketi olan Ohio'ya gitmişti.
Ünlü aktör Tom Cruise, 1987 yılında oyuncu Mimi Rogers ile
evlenmiş ve 1990'da boşanmıştı. Aynı yıl Nicole Kidman ile hayatını birleştiren Cruise, 11 yıllık evliliğin ardından güzel yıldızla da yollarını ayırmıştı. Kidman ile Cruise'un, Isabella (13) ve Connor (10) adlı iki evlatlık çocukları bulunuyor. Cruise, son olarak geçen sene Ocak ayında İspanyol oyuncu Penelope Cruz ile 3 yıllık beraberliğini noktalamıştı.

''Dawson's Creek'' adlı gençlik dizisiyle küçük yaşlarda üne
kavuşan Katie Holmes, genç kuşağın sevilen aktrisleri arasında yer alıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>