MAGAZİN

Yılbaşı Gecesi Ünlü İsimler Nerede Sahne Alıyor?

Hala karar veremediyseniz gelin haberimize bir göz atın....
 
   
 
 
     

YENİ YILA GİRMEYE 1 HAFTA KALDI. İŞTE HALA YILBAŞI PROGRAMI YAPMAMIŞ KİŞİLER İÇİN YENİ YIL EĞLENCESİNİN ÖNDE GELEN ADRESLERİ:

2011’i 2012’ye bağlayan gecede birbirinden özel eğlencelere imza atılacak. Eğlence mekanları ve kulüplerin sunduğu müthiş sürprizlerle renklenecek Yılbaşı gecesinde, pek çok ünlü sanatçı yeni yıla izleyicilerle birlikte girecek.
Yılbaşı gecesi için programı olmayanlar için nereye gidilir, nerede eğlenilir, kim nerede sahne alıyor bilgileri:

BEDÜK / İZMİR OOZE VENUE :
Elektronik müziğin sevilen sesi Bedük, İzmir’in gözde mekanı Ooze Venue’de. Ön grup olarak Çirkef’in yer alacağı gecenin biletleri limitsiz içki dahil 70-100 TL arasında.
http://www.ooze-venue.com

BENGÜ / İSTANBUL KONGRE MERKEZİ : 2011 yılını başarıyla geçiren Bengü, yeni yılı da en az bir önceki kadar güzel geçirmek için herkesi yılbaşı gecesi Kral Pop Medya Sponsorluğunda İstanbul Kongre Merkezi’nde vereceği konsere davet ediyor. Limitsiz yerli içkinin dahil olduğu ve konser sonrası DJ Volga Tamöz’ün eğlenceli parçalarıyla renklenecek gecenin biletleri, 99 TL’den Biletix’ten satışa sunuluyor.

DEMET AKALIN / İSTANBUL HİLTON CONVENTİON HALL 1 : 2011 yılının en iyi albümleri arasında yer alan "Aşk" ile müzik listelerinde 1 numara olan Demet Akalın, yeni yılın en eğlenceli partisinde muhteşem orkestrası ve sahne şovlarıyla Kral Pop Medya Sponsorluğunda Hilton Convention Hall 1 ‘de sevenleriyle buluşacak. Demet Akalın konseri öncesi ve sonrasında Türkiye’nin en iyi Prodüktör DJ’i Suat Ateşdağlı muhteşem performansıyla sahne alacak.

EELENCE / DJ MERT CAN İLE 90’LAR :
İstanbul gece hayatının en sevilen gece kulübü eelence, yeni yılı DJ Mert Can’ın geçmişten bugüne uzanan müthiş repertuarı ve sürprizlerle karşılayacak. Kapı girişi 40 TL

EMRE AYDIN / KUŞADASI İSMAİL CEM DOSTLUK VE BARIŞ MEYADANI: Rock müziğin hüzünlü prensi Emre Aydın Kuşadası İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanında ücretsiz halk konseri ile sevenleriyle buluşarak 2012’yi karşılıyor…

SEDA SAYAN & FATİH ÜREK & HASAN YILDIRIM / İSTANBUL WOW OTEL: Yeni yıla müzik ve kahkaha ile girmek isteyenlerin adresi olacak İstanbul Wow Otel, çocuklara özel yılbaşı partisi ve yeni yıl konaklama paketleriyle müşterilerini ağırlayacak.

SİBEL TÜZÜN / ANTAKYA OTTAMAN PALACE OTEL : Müzikte 20. yılını kutlayan Sibel Tüzün, görsel öğeler ve özel kostümlerle desteklediği sahne şovunu yılbaşında Antakyalı hayranları için sergileyecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>