MODA - STİL

adl+Cengiz Abazoğlu Defilesiyle Moskova’daki Buzları Eritti!

Ana Beatris Barros için tasarlanan iki elbise ilk kez Rusya’da.
 
   
 
 
     

Mercedes Fashion Eeek’e katılan ilk türk markası adl, adl+Cengiz Abazoğlu defilesiyle Moskova’daki buzları eritti!!!

Türkiye Fashion Week (İFW) sonrası Rusya Mercedes Fashion Week’ten davet alan adL markası görkemli defilesiyle Rusya’yı etkiledi… Ünlü Rus model Elena Kuletskaya, 3 elbise giyerek Mercedes Fashion Week defilesinde göz kamaştırdı.

Türk modasında dev buluşma olarak nitelendirilen ışıltılı kadının Türk markası adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliği, Mercedes Fashion Week’te muhteşem bir showla yerini aldı. Abazoğlu’nun adL için hazırladığı 2012 - 2013 Sonbahar – Kış koleksiyonu Rusya Mercedes Fashıon Week’ te nostalji rüzgarı ile moda severleri büyüledi.adL+Cengiz Abazoğlu “1950” koleksiyonu 23 Mart Cuma günü saat 18.00 de gerçekleşen Rusya Mercedes Fashion Week’te 55 kostüm ve 31 modelle podyumda sergilendi. 10 Şubat’ta gerçekleşen İstanbul Fashion Week de markanın yüzü olan Ana Beatris Barros’un finalde giydiği elbise ve onun için tasarlanan yepyeni iki kostüm ilk kez Rusya da Elena Kuletskaya giyerek büyük beğeni topladı.1000 kişilik büyük bir alanda lazer gösterisi ve efektleriyle “adL&CENGİZ ABAZOĞLU 1950’’ defilesi buzları eritmeyi başardı.

Ünlü tasarımcı Abazoğlu, adL için tasarladığı “1950” ile bugüne kadar alışılmış çizgisinin dışında bambaşka bir koleksiyon sundu. Bu görkemli defile için Cengiz Abazoğlu ''adL için hazırladığım '1950' koleksiyonumu Rus moda severlerle paylaşmaktan büyük heyecan duydum. Defilemize ilginin büyük olması da ayrıca çok mutlu etti beni… adL'nin yurt dışında ve özellikle Rusya'da bir çok satış noktasına sahip olduğunu biliyordum. Bu akşam bir kez daha gördüm ki, bu kadar tanınmış ve beğenilen bir marka olması da ülkemiz açısından gurur verici… 50’lerin zarif ve cesur kadınının duruşundan etkilenmemek mümkün değil. 2012-13 Sonbahar Kış adL+Cengiz Abazoğlu “1950” yi tasarlarken, o dönemin romantizmini 2000’li yılların modernizmine uyarladım. İlk kez alışılanın aksine biraz daha casual parçaların da yer aldığı; yeşil, saks ve gri renklerin yoğunlukta olduğu geniş bir renk skalasına hakim koleksiyonum ışıltılı adL kadınının tercihi olacak” dedi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>