MODA - STİL

adL’den HADİSE’ye Gelinlik Gibi Elbise!

Hadise, elbisesi’ne “beyaz kuğu” adını verdi…
 
   
 
 
     

Albümleriyle olduğu kadar giydiği kıyafetlerle de dikkatleri çeken başarılı sanatçı Hadise, artık “O Ses Türkiye” Yarışması’nda adL tarafından kendisi için özel olarak hazırlanan kıyafetlerle izleyici karşısına çıkıyor.

Her Pazar akşamı izleyiciyi ekrana kilitleyen yarışmanın jüri üyelerinden Hadise, bu hafta giydiği gelinliği andıran kuyruklu krem renkli tuvalet ile göz kamaştırırken, transparan olan sırt detayıyla da yürekleri hoplattı.

Fransız danteli ve ipek şifonun kullanıldığı elbise, adL ekibi tarafından 3 günde hazırlandı. Sanatçının Stil danışmanlığını yapan kız kardeşi Derya Açıkgöz’ün de katkılarıyla hazırlanan kıyafet için adL ekibi gece gündüz çalıştı.

Her hafta kendisi için adL tarafından özel olarak tasarlanan kıyafetlere bir isim vereceğini belirten Hadise, gelinliği andıran tuvaletine, “Beyaz Kuğu” adını verdi. Başarılı sanatçı, “Yılbaşı gecesi giydiğim kostümleri herkes çok merak ediyordu. adL’nin özel olarak tasarladığı kıyafetleri, bundan sonra da her hafta programda üzerimde göreceksiniz” dedi…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>