MODA - STİL

Ana Beatriz Barros Artık Online!!!

Ünlü Birezilyalı top model Ana Beatriz Barros “Türkiye’nin mimarisine, kebabına ve mısır çarşınına bayılıyorum.
 
   
 
 
     

Türk insanı çok karizmatik ve mutlu, ülkemin insanlarına çok benziyor. Türkiye ilk 5’ im arasında yer alıyor…”dedi. Ana Beatriz Barros’un giydiği tüm kıyafetler artık bir tık ötede! adL İlkbahar-Yaz koleksiyonu Ana Beatriz Barros’la artık evlerinizde, iş yerlerinizde, internetinizin olduğu her yerde….

Ünlü model Ana Beatriz Barros’un tanıttığı İlkbahar-yaz koleksiyonu, içinizi ısıtacak coşkusu ve enerjisiyle moda severlerle internette buluşuyor. 4 ana temadan oluşan adL ve 3 ana temadan oluşan NightZoom koleksiyonundaki parçalar (Fuşya, oranj, yeşil renkte enerji veren kıyafetler, pudra, mint ve bej gibi soft tonlarla romantizm, yüksek bel pantolonlar, kare kesimli bluz ve elbiseler, tığ işi detaylar, kloş ve evaze etekler), Codentry markası ve Aksesuarlar www.adilisik.com sitesinde online satışa açıldı!

Başarılı ve Güzel model Ana Beatriz Barros” Türkiye’nin mimarisine, kebabına ve mısır çarşısına bayılıyorum. En çok almaya doyamadığım seramiklerinizin hayranıyım. Tür insanı çok karizmatik ve mutlu, ülkemin insanlarına çok benziyor. Çok güzel anılarım oldu ve olacak… Türkiye ilk 5’ im arasında yer alıyor. adL kıyafetlerini tanıttığım için çok gurur duydum, ekstra bavul aldım tüm koleksiyonu götürüyorum benim stilim adL…”dedi.

Yurtiçi-Yurtdışı pazarda müşterilerinden gelen yoğun taleplere kayıtsız kalmayan Adil Işık Group satışlarına www.adilisik.com adresinden ulaşabilirsiniz. Adil Işık Group sayfasına ise www.adilisikgroup.com adresinden erişebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>