MODA - STİL

Arzu Kaprol ve Mudo 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Romantik bir yaz.
 
   
 
 
     

Arzu Kaprol ve Mudo Koleksiyonu, 2016 ilkbahar-yaz trendlerinin yorumlandığı ikinci koleksiyonuyla karşımıza çıkıyor.

Tasarımın gücüne inanan Arzu Kaprol, kendinden emin ve ne istediğini bilen kadınlardan ilham alarak tasarladığı Arzu Kaprol ve Mudo ilkbahar-yaz 2016 koleksiyonuyla yaşamınızın her anına eşlik ediyor.

Kullanılan kumaşlardan, kalıplara kadar tamamen özgün bir tasarım anlayışıyla şekillenen koleksiyonda, cupro, viskon ve vual kumaşlar öne çıkıyor. Arzu Kaprol imzalı desenler ve parlak renkler, nötr bejlerle harmanlanıyor. Kafes tekniğinin high tech kumaşlarla buluştuğu tasarımlarda koleksiyona özel hazırlanan fermuar detaylar öne çıkıyor.

Arzu Kaprol ve Mudo koleksiyonunda, çizgisellik ve degrade renk geçişleri arasındaki muhteşem uyum gözler önüne serilirken, bej, siyah, beyaz gibi renklerin sarı, fuşya gibi canlı ve dinamik renklerle hareketlendirilmesi yazın canlılığına atıfta bulunuyor.

Koleksiyonda, birbiriyle kombinlenen geometrik geçişli gömlekler, bluzlar, etek ve pantolonlar göze çarparken, fit kalıplardaki feminen elbiseler büyük beğeni topluyor.

Mudo mağazalarına girdiğiniz an Arzu Kaprol’un özgün tasarım anlayışı ve dünyasıyla tanışacaksınız. Ulaşılabilir fiyatlara Arzu Kaprol imzasıyla satın alınabilecek limitli sayıda üretilen koleksiyon Mudo mağazaları ve www.mudo.com.tr ‘de satışa sunuluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>