MODA - STİL

Beta 2006 İlkbahar-Yaz

Beta Ayakkabı; 70’lerin dolgu topuklu ayakkabıları ile Antik Roma’nın Gladyatör sandaletlerinden oluşan 2006 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunuyor.
 
   
 
 
     

BETA AYAKKABI’nın 2006 İlkbahar-Yaz koleksiyonu için Antik Roma’dan esinlenerek hazırladığı ‘Gladyatör’ sandaletler ise sezona en çok damgasını vuracak modeller arasında yer alıyor. Vejetal işlentili derilerin kullanıldığı sandaletlerde, oksitlenmiş metal pimli aksesuarlar baharat renklerinin sıcaklığı ile bütünleşiyor.


BETA AYAKKABI’nın dolgu topuk ve platform tabanların kullanıldığı sandaletlerinde çiçek motifleri, organze kurdeleler, pimler, renkli taşlar dikkat çekiyor. Espadrillerde ise rafya ve jüt kaplamalar ön plana çıkıyor. Kış sezonunda krokodil ve yılan baskılı derilere koleksiyonunda geniş yer veren BETA AYAKKABI, yaz sezonunda da bu akımı devam ettiriyor.


Yaz sezonda öne çıkacak olan metalik renkli malzemelere koleksiyonunda geniş yer veren BETA AYAKKABI; bronz, platin, altın ve gümüşü kullanarak renk seçeneklerini zenginleştiriyor. Doğanın temel renkleri olan taba, çay, camel, bej ve konyak ise koleksiyonda dikkat çeken renkler arasında yerini alıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>