MODA - STİL

Boss Orange Women

Kadınlar için hazırlanan bu ilk Boss Orange koleksiyonunda ceketten elbiseye, ayakkabından takıya kadar her şeyi bulabilirsiniz.
 
   
 
 
     
Boss Orange Women koleksiyonu, Boss Hugo Boss için yeni ve çok önemli bir maceranın başlangıcı olarak kabul ediliyor. Koleksiyon ile birlikte Boss kadını için farklı bir pencere daha açılıyor.


Boss Orange Women spor, trendleri yansıtan, cool çizgilere sahip. İpek, süet ve ipek-kağıt karışımı etiketlere eklenen bilgilendirici duygusal notlar, yüksek bir dikkat ve özeni temsil ediyor. Her ürün, bir kağıda yazılı özel bir “mesaj” ve turuncu bir taş ile birlikte sunuluyor. Ve her parça sevgiyle, yalnızca sizin için hazırlanıyor.BOSS Orange’ın kadın koleksiyonunda işlediği temalar "Savage" ve "Rock The Casbah" olarak iki bölümde özetlenebilir:


SAVAGE (VAHŞİ)
Kuzey Afrika Çöllerinden ilham alan Boss Orange tasarımcıları, bu seride, Afrika’da yapılan bir yolculuğu hayal ederek Savage koleksiyonunu oluşturdu. Seriye hakim olan renkler, çöldeki renk paletini yansıtıyor. Giysilerdeki yumuşak karakter, parçaların yıkanması ve sonradan boyanmasıyla elde ediliyor.


Koleksiyon içinde yer alan tişörtlerdeki boyamalar, beklenmedik etkiler yaratırken, hafif sweatshirtler ve elbiseler her zaman sahip olmak istediğimiz rahatlığı sunuyor. Şeritlerde, baskılı şirin astarlarda, çıkarılabilir ceplerde, pli detaylarında ve rengarenk düğmelerde görülebilecek feminen dokunuşlarla yumuşatılmış, üste oturan zarif ve dar görünümlü küçük ceketler, koleksiyonun özelliklerini taşıyor.ROCK THE CASBAH
Vahşiliğin ve romantizmin birleşimi olan bu seride, Casbah’da geçen duygusal gecenin ruhuna uygun olarak, vücut hatlarını takip ederek yapılandırılmış iki parçadan oluşan üstlerde ve ipek elbiselerde serinin ana teması gözleniyor. Önemli parçalar arasında, ağır boyama yapılmış ve spreylenmiş deri fermuar kenarlıkları olan ceketler ve iki farklı kemeri ve çıkarılabilir cepleri olan ceketler sayılabilir. Beş ayrı kalıbıyla jeanler BOSS Orange’ın güçlü yönlerinden birini oluşturuyor.


Koleksiyonda, düşük belli, dar kesim jean kesimlerinin yanında, büyük cepli “boyfriend” stilindeki erkek kesimlerini de bulmak mümkün. Jean pantolonların yanında beş cepli jean eteklere, kısa şortlara ve jean montlara yer veriliyor. Pilili eteklerde, hafif solmuş baskılar göze çarpıyor. Kolye ve bilezik gibi takılarda pek çok motif ve detay bulunabilir.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>