MODA - STİL

Bu Yaz Tüm Gözler Lovekini’nin Üzerinde!

Lovekini ile kendinizi büyüleyici hissedeceksiniz!
 
   
 
 
     

Milano’nun trend-setter ruhunu, Bodrum’un happy-hour’larına taşıyan bir beach couture markası olan LOVEKINI, plaj modasına yeni bir boyut getiren tasarımlarıyla karşınızda! Koleksiyonunda mayo, bikini, tunik, plaj çantası, clutch ve plaj havlularına yer veren LOVEKINI’nin zarif ve seçkin koleksiyonu ile kendinizi büyüleyici hissedeceksiniz!

Temelleri 2012 yılında modanın başkenti Milano’da atılan, 2016 yılında İstanbul’da hayata geçirilen LOVEKINI bu yaz plajlara damgasını vuracak. LOVEKINI tasarımlarının kumaş ve materyalleri İtalya ve Fransa’nın çeşitli şehirlerinden özenle seçilerek İstanbul’daki LOVEKINI Bikini Laboratuvarı’nda deneysel çalışmaların titizliğinde adeta moleküllerin birbirleriyle eşsiz uyumu düşünülerek alanında önde gelen ustalar tarafından özel bir işçilikle üretiliyor. Doğanın muhteşem element renklerinden bilimsel gerçeklik ile yararlanan LOVEKINI, tasarımlarında herkesten farklı ve eşsiz renkler sunuyor.

Koleksiyonunda mayo, bikini, tunik, plaj çantası, clutch ve plaj havlularına yer veren LOVEKINI, sunumunu ve ilhamını bir balerinin zarafetinden ve bir bale temsilinin büyüsünden alırken bu estetiği bir akademisyenin titiz, muntazam ve detaycı çalışmasıyla birleştirerek lüks ve eşsiz bir deneyim vadediyor. Mayo, bikini ve tuniklerinde şifon çiçek işlemelerinin öne çıktığı koleksiyon, kişiye özel tasarlanmış LOVEKINI keselerinde sunuluyor.

Detaylardaki mükemmellik, kusursuz işçilik ve kişilik sahibi tasarımlarıyla dikkat çeken LOVEKINI tüm ilgiyi üzerine çekerken aynı zamanda maksimum kullanışlılık sunuyor. Plaj modasına yeni bir boyut getiren LOVEKINI, kaliteden asla ödün vermeyen ve özel ürünlerden hoşlanan kişilere hitap ediyor. LOVEKINI, koleksiyonunun belirli parçalarında kişiselleştirme hizmeti sunarak LOVEKINI’nizi tamamen size özel ve eşsiz hale getirmenize de olanak sağlıyor. 2017 yaz modasına yön verecek olan LOVEKINI ile kendinizi herkesten özel, farklı ve büyüleyici hissedeceksiniz!

http://bit.ly/LovekiniBeachwear

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>