MODA - STİL

Büyük bedende tabularınızı yıkın!

Kim demiş büyük bedenler enine çizgili ve tayt giyemez diye! Enine çizgili ve tayt giyerek de şık olabilirsiniz.
 
   
 
 
     
Büyük beden bayan giyimde Türkiye’nin ilk markası olan Sumak XL, Fashion 2007 İlkbahar-yaz sezonunuyla büyük bedenlerin giyim kurallarında radikal değişimler yaptı. enine çizgili ve taytlı tasarımlar hazırlayan SUMAK XL Fashion, büyük bedenlerin de enine çizgili ve tayt giyerek şık olabileceklerini kanıtlad ve 2007 ilkbahar-yaz koleksiyonuyla büyük bedenlerin giyim tabularını yıktı.

Büyük bedenlerin enine çizgili kıyafetler ve tayt giymesinin yanlış olduğu kanısını değiştirecek modeller hazırlayan Sumak, 44 beden üzeri hanımlara kıyafet özgürlüğü fırsatı sunuyor. Artık büyük bedenleri de rahat, özgür, renkli bir bahar ve yaz bekliyor.

Koleksiyonu’nun en dikkat çekici tasarımlarından birini penye-lycra kumaştan hazırlanan enine çizgili kırmızı beyaz taytla, onu tamamlayan kırmızı tişört kombinasyonu oluşturuyor. 44 beden üzeri hanımlar, hem enine çizginin ve taytın sanılanın aksine onları şık gösterdiğini keşfediyorlar. Kırmızı tişört de baharın ve yazın tüm coşkusunu yaşamalarına fırsat veriyor. Kıyafet, tasarımı, kullanılan renkler , desenleri ve kumaşıyla hem rahat hem şık olunabileceğini de kanıtlıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>