MODA - STİL

Dağ yaşamından zevk alanlara özel...

Ellesse 2004 - 2005 Sonbahar – Kış koleksiyonu “Mountain” konseptiyle, dirsek takviyeli kazaklar ve sıcaklığı absorve eden montlarıyla vitrinlerdeki yerini aldı...
 
   
 
 
     
Ellesse’yi tercih eden erkekler sonbaharı sıcak geçirecek!..

Ellesse 2004 - 2005 Sonbahar – Kış koleksiyonu “Mountain” konseptindeki, dirsek takviyeli kazaklar ve sıcaklığı absorve eden montlarıyla , tüm dünya vitrinleriyle aynı zamanda Türkiye’ deki satış noktalarında yerini alıyor...

Ellesse’nin dağ yaşamından zevk alan ve heyecan duyanlar için hazırladığı “Mountain” konsepti, rahat ve fonksiyonel ürünlerden oluşuyor. Performansa yönelik tenis ve fitness için hazırlanan “Tenis” ve klasik İtalyan spor şıklığı ve zerafetini yansıtan “Heritage” hatlarının aksine Mountain” hattında yer alan triko, sweat, pantolon, mont gibi ürünlerde kullanılan kumaşların yumuşaklığı ve sıcaklığı ile sonbahar günlerini karmaşadan uzak bir rahatlıkla geçireceksiniz.


Kahve, gri, okyanus, indigo mavi ve lacivert ağırlıklı renklerin kullanıldığı bu konseptte özellikle; kol, dirsek ve göğüs bölgeleri desteklenmiş özelliğe sahip balıkçı, tam balıkçı, sıfır, V yaka kazaklar ve montlar modele göre bedene tam oturma özelliklerine sahip.

Ellesse`nin pantolondan eşofmana, ayakkabıdan çantaya, gömlekten monta, trikodan sw-shirt’e, aksesuarlara kadar uzanan geniş ürün yelpazesini Ellesse shop ve corner noktalarında bulabilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>