MODA - STİL

Demet Şener, “Hayır” diyemedi...

Modelleri ile yaza damgasını vuran Derimod Shoes’un kış koleksiyonu, Demet Şener‘in ayaklarında, ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın objektifinde hayat buldu.
 
   
 
 
     
Şener, İbrahim Kutluay’ı Amerika’ya yalnız gönderdi

Demet Şener, Derimod Shoes’a “Hayır” diyemedi

Modelleri ile yaza damgasını vuran Derimod Shoes’un kış koleksiyonu, Demet Şener‘in ayaklarında, ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın objektifinde hayat buldu. Derimod’un teklifine “hayır” diyemeyen Şener, Derimod Shoes çekimleri için Kutlay’ı Amerika’ya yalnız gönderdi.

Merakla beklenen Derimod Shoes kış koleksiyonu, Derimod mağazalarındaki yerini aldı. Yaz sezonunda olduğu gibi kış sezonunun da moda trendlerini belirleyecek olan Derimod Shoes koleksiyonu, günün her saatine uygun, yılın moda çizgilerini taşıyan ayakkabı ve çizme alternetifleri ile gözdolduruyor.Derimod Shoes, koleksiyonuyla olduğu kadar bu yıl iletişim ve tanıtım çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin “en bakımlı ve estetik ayağa sahip modeli” seçilen Demet Şener’le yaz sezonunda başladığı çalışmaları, kış sezonunda da sürdüren Derimod Shoes, İstanbul’un çeşitli semtlerindeki billboardlarla da adından sıkça söz ettiriyor.

İbrahim Kutluay’ın Amerikan Basketbol Ligi NBA’in güçlü takımlarında Seatlle Supersonic’e transferinin ardından Amerika’ya yerleşme kararı alan Demet Şener sevgilisi Kutluay’ı Seatlle’a yalnız uğurladı. Demet Şener’in Amerika seyahatini ertelemesinin nedeni ise Derimod Shoes’un red edemediği teklifiydi.

Derimod Shoes 2004-2005 kış koleksiyonu için kamera karşısına geçen Demet Şener, üç gün süren katalog çekimlerinin hemen ardından İbrahim Kutluay’ı daha fazla bekletmemek için Amerika’ya uçtu.Ayakkabı modasında feminen çizgiler hakim

Günün her saatine uygun modellerin yer aldığı Derimod Shoes kadın koleksiyonunda ayakkabı modası yıllardır hiç bu kadar gösterişli ve zengin olmamıştı. Yılın en belirgin özelliği yuvarlak burun hakimiyeti. 50’li 60’lı yılların genel görüntüsü giysileri nasıl etkilediyse ayakkabı modası da buna paralel nostaljik esentiler taşıyor.

Pullar, tokalar, fiyonklarla ahenkli bir kış...

Krokodil, yılan, leopar, kumaş karışık veya tüm tweed kumaş ayakkabılar bu yılın vazgeçilmezi. Ayakkabıların üzerinde göz alıcı çoklukta çiçekler, işlemeler, pullu nakışlar, tokalar ve renk renk fiyonklar var. Derimod Shoes koleksiyonunda sivri burun ve sivri topuklar artık yok denecek kadar azalırken, yuvarlak burun ve kalın topuklar bu sezonun belirleyicisi.

Şıklığın simgesi balerinalar...

Tayyör altına giyilen arkası açık stilettolarla bu kış bütün bayanlar, daha kadınsı bir güzelliğe bürünüyor. Yuvarlak burunlu dümdüz süet balerinaların yanı sıra ufacık topuklu işlemeli, taşlı, tokalı babetler de muhteşem bir görsel şölen sunuyor.

Siyah, bordo ve pembenin her tonu Derimod Shoes’un 2004-2005 koleksiyonunun gözde renklerini oluştururken, petrol mavisi, bakır ve kahve de bu yılın vazgeçilmez renkleri arasında .

Bayanların vazgeçilmezi çizmeler...

Özellikle bu sezon dar uzun etekler çok moda olduğu için kısa konçlu botlar yerine uzun çizmeler revaçta. Ayakkabıların üzerinde kullanılan tüm taş, fiyonk, çiçek ve nakış çizmelerde de gözde aksesuarlardan.

Derimod Shoes’un yeni koleksiyonunda yer alan “City Western” adı verilen modernize olmuş kovboy çizmeleri ise bu kış her yaş gurubunun gözdesi olacak. “City Western” koleksiyonundaki krokodil, yılan ve süet modelere ek olarak içi ve kenarları kürklü Eskimo çizmeleri de dikkat çeken modeller arasında.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>