MODA - STİL

Desa Modaya Yön Veriyor!

Desa kadın ve erkeği Sonbahar/Kış sezonunda yepyeni bir ruha bürünüyor... Tıklayın!
 
   
 
 
     
Kalitesi ve çağdaş tasarımlarıyla deride bir dünya markası haline gelen Desa, göz kamaştıran 2003-2004 Sonbahar/Kış koleksiyonuyla modaya yön veriyor. Deri modasının öncüsü Desa’nın yeni koleksiyonunda, konfeksiyondan, ayakkabı ve çantaya kadar tüm ürünlerde, ünlü tasarımcıların izleri ile doğanın tüm renkleri görülüyor. Desa kadını ve erkeği, bu sezon da etkilemekten ve etkilenmekten asla çekinmiyor.

Desa kadını bu sezon 1960’lı yılların modasını yansıtan geniş yakalar, mini pileli etekler, korsajlı pardösüler ve jileler ile yepyeni bir ruha bürünüyor. Desa kadını bu koleksiyon ile şık ve çekici bir görünüme kavuşurken, özgüven ve cesaret, her ayrıntıda daha da belirgin bir anlam kazanıyor. Kahverenginin doğadan gelen tüm tonları, taba, siyah ve kış beyazı sezonun favori renkleri olarak karşımıza çıkıyor. Toscana kürkler, ipek hissi uyandıran süet ceketler, altın yıllarına geri dönen nappalar ön plana çıkarken, dizlere kadar uzanan deri çizmeler dişiliğin ve farklılığın simgesi oluyor. Ayakkabı ve çantalar ise zengin model çeşitliliği ile koleksiyonu bütünlüyor. Desa kadını, aksesuarlardaki zerafet ve ince detaylar ile sıradışı bir seçkinlik kazanırken, neo-klasik çizgilerle, 2003 kışına sımsıcak bir merhaba diyor.

Desa erkeği bu sezon daha etkileyici, karizmatik ve ‘cool’ tavrına rağmen, yeni görünüşüyle her zamankinden çok daha derin ve sıcak bir hava yaratıyor. Erkek koleksiyonunda bu sezon ağırlıklı olarak siyah ve kahvenin sıcak tonları sezonun favori renkleri olarak karşımıza çıkıyor. Yakası kürklü nappalar, deri pardösüler, pantolon ve ceketler yepyeni kesimleriyle hem günümüzün cesur çizgilerini hem de 1960’lı yılların romantik tavrını birarada barındırıyor. Koleksiyon ile kombine edilmiş ayakkabılar ise bütünü tamamlıyor. Desa erkeği tüm karizmasıyla, karşılaştığınız her yerde sizi etkilemeye hazırlanıyor.

Renk, yaratıcılık, rahatlık ve şıklığın mükemmel bir uyumunu sunan Desa, bu sezon da kesinlikle uğranılması gereken adresler arasında yer alıyor.

Desa’da 6 taksit imkanından yararlanabileceğiniz kredi kartları:
Desa Credit Card, Bonus Card, İş Bankası Kredi Kartı, Maximum Card, HSBC Advantage Kredi Kartı, Advantage Card, American Express, Koç Bank Kredi Kartı, Pamukbank Kredi Kartı, Yapı Kredi World, Visa, Taksit Card ve Cankart.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>