MODA - STİL

Doğru giyinme sırları...

Boyunuz kısa, kalçanız geniş, beliniz kalınsa, önemi yok. İşte doğru giyinmenin sırları...
 
   
 
 
     
Önemli olan doğru giyinmeyi becerebilmek. Şık ve cazibeli olmanın sırrı bu yazıda!..

ŞİŞMANSANIZ...
Üst: Basenleri kapatacak uzun tunikler giyin. Koyu tonlar kullanın. Ceket: Dökümlü kumaşları tercih edin. Ceketlerde büyük vatkalar yerine omuzları yükseltecek vatka takın. Pantolon: Dökümlü modeller giyin. Elbise-etek: Streç kumaşlar yasak! Uçuşan kumaşlar, minik desenler ideal.

KISA BOYLUYSANIZ...
Ceket ve gömlek: Fazla uzun veya kısa ceketler giymeyin. Düşük belli pantolon üzerine saçaklı veya payetli bir gömlek ideal. Pantolon: Düşük belli pantolon daha uzun görünmenizi sağlar. Elbise: Kadınsı kesimleri tercih edin. Etek boyu uzun olabilir...

GENİŞ KALÇALIYSANIZ...
Üst: Dikkati vücudunuzun üst kısmına çekin. Karışık desenler ve iri aksesuvarlar kullanın. Makyaj yapın. Pantolon: Düz kesim pantolon giyin. Elbise-etek: Verev kesim ve büzgülü modelleri unutun. Diz altı etekler, ideal.

BOYUN DEKOLTESİ...
Boynunuz uzunsa, her tarzı kullanabilirsiniz. Yuvarlak açılan dekolte ve bir fular, hoş duracak... Boynunuz kısaysa "V" yakalı bluz ve dekolte tercih edin. Böylece boynunuz olduğundan daha uzun görünecek. Fular boynunuzu iyice kısa gösterir. Bunun yerine şal tercih edebilirsiniz.

BugünFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>