MODA - STİL

Dünyanın moda devleri Türkiye’de!

Class Roberto Cavalli, Cerruti 1881, +IT, Jean’s Paul Gaultier ve Tru Trussardi Jeans İstanbul’un kalbi Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezi’nde…
 
   
 
 
     
İstanbul Bijuteri ve yatırımcı ortakları tarafından Türkiye’ye getirilen dünyanın dev markaları şimdi de mono – brand mağazalarıyla Nişantaşı City’s’e renk katıyor.

Class Roberto Cavalli, Cerruti 1881, +IT, Jean’s Paul Gaultier ve Tru Trussardi Jeans İstanbul’un kalbi Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezi’nde mono- brand mağazaları açtı. İstanbul Bijuteri ve değerli yatırımcıları tarafından Türkiye’ye getirilen değerli markalar, İstanbul luları şıklıkta ve kalitede birbirleriyle yarıştırmaya hazırlanıyor.İstanbul’un yanı sıra Türkiye genelinde 45 noktada satışı yapılan markaların temsilcisi İstanbul Bijuteri 17 yıldan beri sektörde hizmet veriyor. 1990 yılında bir ilke imza atarak Gucci markasını Türkiye’ye getiren ve Nişantaşı’nda açtığı mağaza ile hizmet vermeye başlayan İstanbul Bijuteri, daha sonra GFF, Ferre Studio, Ferre Aksesuar, Gian Franco Ferre koleksiyonlarını da bünyesine kattı. İlk olarak İstanbul’da daha sonra da Ankara, İzmir, Bursa, Mersin, Adana gibi önemli şehirlerde çok markalı mağazalarda markalarıyla yer aldı. İstanbul Bijuteri, buna bağlı olarak Trussardi Jeas, Trussardi Sport, Trussardi Aksesuar ve Krizia markalarını da portföyüne ekledi.

2001 yılında GF. Ferre, Versace Jeans, Just Cavalli, Exte’, C’N’C, Galliano markalarının satış ve pazarlamasını yürüten Itierre Grup ile anlaşan İstanbul Bijuteri yoluna güçlenerek devam etti ve İtalya’da moda dünyasında distribütörlük alanında kendini ispatladı. Ittierre Grupla anlaşmasını takiben, 2002 yılında Roberto Cavalli ana koleksiyonlarından Class Roberto Cavalli, 2005 yılında Rocco Barocco ve Byblos Blu’nun Türkiye satış ve pazarlama ağından sorumlu oldu. Son olarak dünya devi Giorgio Armani ile Armani Jeans, Armani Collezioni ve Emporio Armani iç çamaşırı, mayo ve son olarak Jean’s Paul Gaultier, John Richmond ve Beltstaff ile Türkiye için ana dağıtıcılık anlaşması imzaladı.

Şu anda başta ITTIERRE Grup ve içinde bulundurduğu markalar olmak üzere, GF Ferre, Versace Jeans Couture,Just Cavalli, Exte, C’N’C, Galliano,+IT, Gianfranco Ferre, Armani Jeans, Armani Collezioni, Emporio Armani Mayo&İç çamaşırı, Cerruti 1881, Class ROBERTO CAVALLI, Trussardi Jeans,TRU Trussardi, Roccobarocco, Belstaff, Jean’s Paul Gaultier ve John Richmond markalarını bünyesinde bulunduruyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>