MODA - STİL

“En” Çiftler

En çok beğenilen, en şık, en güzel, en seksi, en cool ve daha birçok en’leri olan çiftlerin modadaki uyumlarına göz atalım.
 
   
 
 
     


EN COOL ÇİFT
Johnny Depp ve Kate MossYıllar önce uzun bir birliktelik yaşayan çift kendilerine özgü giyim tarzlarıyla dikkat çekiyor. Kıyafet seçimlerinde Kate’in modadaki tartışmasız öncülüğü, Johnny Depp ‘in ise umursamaz tavrı onları bu konunun en cool çifti yapıyor.


EN SEKSİ ÇİFT

Angelina Jolie ve Brad PittKadın ve erkeklerin seksilik konusunda anlaştıkları tek çift olma özelliğini açık ara önde götürüyorlar. Angelina’nın deri seçimlerindeki istikrarı, Brad Pitt’in takım elbiseleri taşıyış biçimi modanın en seksileri klasmanında rakip bile bırakmıyor ortalığa.


EN ULAŞILMAZ ÇİFT

Victoria David BeckhamDuruşlarındaki İngiliz tavrından mıdır, yoksa lüks hayat tarzlarından mıdır bilinmez ama bu kategoriye daha fazla uyan bir çift bulunmuyor henüz dünyada.


EN YARATICI ÇİFT
Domenico Dolce ve Stefano GabbanaModa dünyasındaki Dolce &Gabbana markasını yaratan çift birliktelikleriyle en yaratıcı çift olma özelliği taşıyorlar. Neyse ki ayrılıkları sadece özel hayatlarında kaldı.


EN YAKIŞAN ÇİFT
Jude Law ve Sienna MillerMükemmel İngiliz uyumu, ince yüz hatları, hafif seksilik, biraz doğal biraz da yapay sarışınlık ama kıyafet seçimleri konusunda her zaman ya uyumluyuz ya da alakasızız izlenimi veren çift ne yaparlarsa yapsınlar modadaki seçimleriyle birbirlerine en çok yakışan çiftti. Bu konuda Jude için problem olmasa da Sienna hala kendine Jude kadar yakıştıracağı birini bulamamış gözüküyor.


EN ASİL ÇİFT
Katie Holmes ve Tom CruiseTom ile evlenmeden önce tarzını oturtamamış olan Katie evlilik ve biricik Surilerinden sonra stiliyle tam bir ‘grace kelly’ ye dönüşmüş ve birlikte Hollywood’un tartışmasız en asil çiftini oluşturmuşlardır.

Gözde Tura / Cosmoturk

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>