MODA - STİL

Evliliğe Giden Yola İnci Deri “Love Etc” Koleksiyonu ile Çıkın

Prens ve prenseslere layık ayakkabılarını, en mutlu günlerinde şık ve rahat olmak isteyen gelin ve damatların beğenisine sunuyor.
 
   
 
 
     

İnci’nin gelinler için hazırladığı “Love Etc...” ve beyler için hazırladığı “Damat Koleksiyonu” tasarım ve renkleriyle bu sene mutlu birlikteliklere damgasını vuruyor.

Tüm gözlerin üzerinizde olduğu evlilik gününüzde, rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalayabileceğiniz İnci Deri koleksiyonları, 2013-1014 sezonuna dair tüm yeni çizgileri yansıtıyor.

ZARAFET VE ŞIKLIK LOVE ETC KOLEKSİYONU’NDA BULUŞTU…

Gelinliğinizi tamamlayacak ve hayalinizdeki ayakkabıyı bulabileceğiniz tek adres İnci Deri… Love Etc... koleksiyonunda gelin adayları için taşlı, dantelli, deri ve pırıltılı abiye deriler, farklı topuk ve burun seçenekleriyle sunuluyor. İnce topukludan platforma, babetten çizmeye çok çeşitli model ve ökçe seçeneği sunan koleksiyona, beyaz, kırık beyaz, krem, pudra ve sedefli romantik renkler hakim. Love Etc..., rahatına düşkün gelinler için gecenin ilerleyen saatlerini de düşündü ve düz topuklu rahat gelin ayakkabıları da tasarladı. Taşlı ve dantelli spor gelin ayakkabısı (sneaker) ve babet modelleri dans etmeyi seven gelinlerin bir numaralı tercihi.
 
İNCİ DERİ RAHATLIĞI DAMATLARIN AYAKLARININ ALTINA SERİYOR

Sadeliğin ve şıklığın ön planda tutulduğu “Damat Koleksiyonu” ile damat adayları fark yaratıyor. Saten ve rugan kombini ayakkabılar ile gecenin en dikkat çeken erkeği ,rahatı ve şıklığı İnci Deri ile yakalıyor.
 
ÖZEL GÜNLERİN İNCİ’Sİ

İnci Deri, gelin ve damat koleksiyonlarının yanı sıra düğüne eşlik eden tüm misafirler için birbirinden canlı abiye ayakkabılar hazırladı. Hem romantik hem de pop modelleriyle incelikle tasarlanan ayakkabılarda renk alternatifleri de cezp edici. Siyah, pudra taşlar, kırmızı kadife ayakkabıların yer aldığı yeni koleksiyonda hafif pembemsi somonlardan Love Etc... ile uyumlu diğer abiye ayakkabılarına kadar bir çok renk ve model alternatifleri sunuluyor. İnci Deri yeni sezonda da düğünde zarif, şık ve sorunsuz geçirmek isteyenlerin tercihleri oluyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>