MODA - STİL

“Fashion athletic” koleksiyonu...

Boyner mağazaları’nda yepyeni bir marka daha: KNX by DICE KAYEK
 
   
 
 
     
Dünyaca ünlü Türk moda markası Dice Kayek ile ayakkabının genç ismi Kinetix’in ortak tasarımı olan ayakkabılar Boyner Mağazaları’nda satışa sunuluyor.

Dice Kayek ile Türkiye’nin genç ayakkabı markası Kinetik’in ortak tasarımlarından oluşan; ayakkabıda, rahat, sportif ve şık stilin yeni temsilcisi “fashion athletic” koleksiyonu, Boyner Mağazaları’nda müşterilerle buluşuyor.

Atletik ayakkabı sektörüne “Dice Kayek KNX” markası ile girecek olan “fashion athletic” koleksiyonunda yer alan modeller, sportif şıklığın en güzel örneklerini oluşturuyor.


Uluslararası düzeyde vazgeçilmez bir marka olmaya aday Dice Kayek KNX ürünlerinin tasarımında şans numarası, kanat ve yıldız sembolleri kullanılıyor. Alışılmışın dışındaki renk kombinasyonlarının özgün tasarımlarla birleştiği koleksiyonda, İtalya’dan tay derisi, Fransa’dan yılan derisi, metis, özel süet ve deriler, kaşmir, kristal taşlar gibi özenle seçilmiş birçok materyalin kullanımı dikkat çekiyor.

Tümüyle Türkiye’de üretilen ve kadın, erkek ve unisex olmak üzere sekiz farklı modelde 19 ayakkabıdan oluşan Dice Kayek KNX koleksiyonu; Boyner Maslak, Boyner Profilo, Boyner Metrocity, Boyner Capitol, Boyner İçerenköy Carrefour, Boyner Şaşkınbakkal, Boyner Nautilius, Boyner Ankara Gimat ve Boyner İzmir Kipa Mağazaları Genç Aktif Spor Giyim reyonlarındaki yerlerini aldı.

Alışverişi keyfe dönüştüren Boyner Mağazaları’nda Axess, Bonus Card, Card Finans, HSBC Advantage Kredi Kartı, İdeal Kart, Koçbank Kredi Kartı, Maximum Kart, Shop&Miles ve World Card'a 8-12 arası değişen taksit fırsatları da sunuluyor.

www.boyner.com.tr


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>