MODA - STİL

HAKANAKKAYA 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

“Siyahın Öteki Yüzü...”
 
   
 
 
     

2014-2015 Sonbahar/Kış Fashion Week defilesiyle hayranlık uyandıran HAKANAKKAYA, koleksiyonunda kullandığı siyahın ton ve kombinleriyle Türkiye'de farklı bir akım başlatmaya hazırlanıyor.

HAKANAKKAYA 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, siyahın pek çok farklı yorumuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Aksesuardan işlemelere baştan sona siyah kullanılan koleksiyon, gizemli ve şık.
 İşlemelerde siyah inci, kadınların yanısıra erkeklerde de ön plana çıkıyor. Sıradışı ve farklı işlemeler erkek parçalarının sürprizi. Kadındaysa farklı kumaşların kullanımından oluşan asimetrik modeller siyahın gücünü yansıtıyor.Derinin gece yorumları, payet-deri kombini elbiseler, etek-üst kesim birleşimleri deriyi gece şıklığına taşıyor.

2014-2015 HAKANAKKAYA tasarımlarında, kloş daire etekler ve balık formları, detaylarda cep ve deri aksesuar kullanımıyla karşımıza çıkıyor.HAKANAKKAYA, “A'dan Z'ye siyahın yorum ve tonlarından oluşan bir koleksiyona imza attım. Pek çok malzemeyi bir arada kullanmak gerçekten farklı bir deneyimdi. Bu koleksiyona imza atarken asıl amacım, siyahı siyahla en mükemmel şekilde kombinlemek ve farklı bir trende öncü olmaktı. Saten,dantel, şifon gibi farklı kumaşları ve tüy, kristal gibi farklı materyalleri bir araya getirerek ortaya çıkardığım transparan gece elbisesi favorilerimden biri. Yaklaşık 10kg malzeme kullanılan parçam ise kumaş ve aksesuar buluşmasını en özel haliyle ortaya koyuyor. Siyahın gücü, şıklığı ve gizemini hissettirmeyi seviyorum.” sözleriyle yeni koleksiyonunu anlattı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>