MODA - STİL

IFW’de Hatice Gökçe ile ‘Trans’a Geçiyoruz

Hatice Gökçe ile bir aşkınlık deneyimi: Trans
 
   
 
 
     

Erkek giyim tasarımcısı Hatice Gökçe, 2013 İlkbahar/Yaz sezonu için hazırladığı ‘Trans’ koleksiyonuyla İstanbul Fashion Week’te modanın profesyonelleriyle buluşuyor. Tasarımcının son erkek koleksiyonu ‘Trans’ 12 Ekim Cuma günü saat 14.00’te Antrepo 3’te podyuma çıkacak.

Kara Karga, Jön Türkler ve Gılman koleksiyonlarıyla moda tutkunlarına alışılmışın dışında bir kavrayış ve görsel bir şölen sunan Avangard tasarımcı Hatice Gökçe, 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, ‘Trans’ ile Istanbul Fashion Week’e yine damgasını vuruyor. Bu yıl Antrepo’ya taşınan İstanbul Fashion Week’te 12 Ekim’de saat 14.00’te gerçekleşecek defilenin müziklerini Can Hatipoğlu, koreografisini de Bilge Tuğsuz üstlendi. İpekiş’in kumaş sponsoru olduğu son Hatice Gökçe koleksiyonu ‘Trans’a ait kareler ise Bennu Gerede tarafından çekildi.

İstanbul Fashion Week 2012 kapsamındaki Hatice Gökçe’nin Trans temalı defilesi, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB)’in organizasyonunda, Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğiyle düzenleniyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>