MODA - STİL

Kışkırtıcı, baştan çıkarıcı, göz alıcı mayolar...

Diesel'in ilkbahar-yaz konsepti "Kayıp Cennet" ile örtüşen çiçek desenli, renkli, cıvıl cıvıl mayo ve bikini tasarımları kıpır kıpır ayrıntılarla dolu.
 
   
 
 
     
Diesel mayoları Kışkırtıcı, baştan çıkarıcı, göz alıcı

DIESEL'in ilkbahar-yaz konsepti "Kayıp Cennet" ile örtüşen çiçek desenli, renkli, cıvıl cıvıl mayo ve bikini tasarımları hem kadın hem de erkekler için kışkırtıcı, cazibeye göz kırpan ve kıpır kıpır ayrıntılarla dolu.

Yaz günlerinde güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkarmak için özel olarak üretilen mayo ve bikiniler koleksiyon ile bağlantılı tasarımlardan oluşuyor. Basic modellerin yanı sıra sunulan aykırı mayo ve bikinilere ulaşmak için yapılacak en iyi şey, en yakın DIESEL mağazasına uğramak.Tropikal bir adadaki her şey göz önüne alınarak hazırlanan mayo ve bikinilerde çiçek desenleri, farklı bitki baskıları, işlemeler, çılgın renkler, onlarca tasarım alternatifi hakim.


DIESEL 04 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

"KAYIP CENNET"e kısa bakış…

Dört temadan oluşan koleksiyonda 1. tema "Yeşil ile Karşılaşma"… Doğadan ve deniz yolculuğundan esinlenilmiş kıyafetlerde ağaç ve yaprak desenleri göze çarpıyor. Renkler yeşil, kahve, bej ve kan kırmızı.2. tema "Kuş Cenneti"nde ise kuş desenleri ve baskılar ön planda…Kumaşlar daha ince ve rahat, renkler ise doğa renklerinin yanı sıra daha da göz alıcı canlılıkta.

3. tema "Balık Cenneti"nde ise balık desenleri ve baskıları hakim. Tam yaz dönemi teması olan Balık Cenneti’nde kumaşlar daha da inceliyor; renkler deniz ve sualtı tonları mavi ve yeşile bürünüyor.

Son tema olan "Çiçek Patlaması"nda çiçek desenleri başrolde. Coşku dolu bu temada volkandan fışkıran çiçekler renkli ve capcanlı.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>