MODA - STİL

Levi’s® Sonbahar Kış 2017 Koleksiyonu Görücüye Çıktı

Levi’s® Made&Crafted® ve Off-White c/o Virgil Abloh™, ikinci işbirlikleri kapsamında hazırladıkları ve 2017 Sonbahar Kış sezonunda satışa çıkacak olan kapsül koleksiyonun, Floransa Pitti Uomo`daki ön tanıtımında bir araya geldi.
 
   
 
 
     

Gecede SS18 erkek giyim defilesinden sonra festival tadında bir parti düzenlendi.

Bu özel koleksiyonda ikonik Levi’s® trucker ve Off-White™ imzası taşıyan fermuar detaylarının ve renk bloklarının olduğu, tahrip edilmiş jeanler’dan oluşan 10 parça ürün bulunuyor. Koleksiyon, eski iş tulumlarının sahip olduğu mirası günümüz sokak giyimi ile muhteşem bir şekilde harmanlıyor.

LEVI'S® MADE&CRAFTED® HAKKINDA


140 yıl önce Levi Strauss, Amerika'nın ve dünyanın geri kalanının giyinme şeklini sonsuza kadar değiştirecek basit bir jean icat etti. Levi's® Made and Crafted®, bugünün en iyi malzeme ve yapım tekniklerini kullanarak ve yarının klasiklerini tasarlayarak bu köklü mirası geliştiriyor.

OFF-WHITE C/O VIRGIL ABLOH™ HAKKINDA

Off-White 2013 yılından bu yana siyah ve beyaz renkler arasındaki gri alanı tanımlıyor. Markanın kadın ve erkek kıyafet koleksiyonları, mobilyaları, obje ve yayınları günümüz kültürel görüşünü ifade ediyor. Koleksiyonlarda, tekrarlayan bir hikâyenin içine gömülü olarak, tasarım gereği bir kimliği olan giysiler yaratmaya önem veriliyor. Milano merkezli bir tasarım stüdyosu ile çalışan marka, ülkenin sahip olduğu köklü tarihinden ve işçiliğinden yararlanıyor ancak tasarım ve trendler açısından küresel bir perspektif sunuyor. Giysilerin nasıl giyildiğine dair gerçekleri birleştiren bakış açısı ve modayı sanatsal bir biçimde ifade etmesiyle yaratıcı direktör ve tasarımcı Virgil Abloh, çağdaş bağlamda gençlik kültürünün kavramlarını araştırıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>