MODA - STİL

MARKS&SPENCER Metrocity Mağazası Artık 2000 Metrekare!

Marks&Spencer Metrocity mağazasının 2000 metrekarelik yeni satış alanının tanıtımı, düzenlenen özel bir defile ile gerçekleştirildi.
 
   
 
 
     
Mayıs 2003 tarihinden bu yana, 1200 metrekarelik alışveriş alanı ile hizmet veren Marks&Spencer Metrocity mağazası, Eylül 2003 tarihinden itibaren aynı yerinde 2000 metrekarelik yeni satış alanında müşterileri ile buluşuyor.

Marks&Spencer Metrocity mağazasının 2000 metrekarelik yeni satış alanının tanıtımı, düzenlenen özel bir defile ile gerçekleştirildi.

Marks&Spencer’ın 2003-2004 Sonbahar / Kış koleksiyonundan örneklerin sergilendiği defilede; Ayşe Hatun Önal, Tülin Şahin, Larissa, Murat Parasayar ve Taner Sığırtmaç görev aldı.

Kadın-erkek-çocuk giyim, içgiyim, kozmetik, kişisel bakım, ev tekstili ve aksesuarları ile hizmet veren Marks&Spencer Metrocity mağazasında; gardrobumuzda olmazsa olmazları yansıtan "Simply Chic", özellikle fosforlu pembelerin egemenliğinin hissedildiği "Optic", 24 saat spor şıklığı temsil eden "Winter Lux", kendini her zaman genç hissedenlere hitap eden "New Country", birbirinden farklı eşofman takımların yer aldığı ve spor modasının hayata geçtiği "Modern Sport" kadın koleksiyonlarının en özel parçaları sunuluyor.

Ayrıca, erkek giyimde casual tarzının en güzel örneklerini sunan "Blue Harbour", kaliteyi ön planda tutan işadamlarının tercihi "Classics", spor-şık stili tercih eden erkeklerin gözdesi "Italian", sadece Marks&Spencer için özel olarak İngiliz stilistler tarafından tasarlanan "Autograph" koleksiyonları beğenilere cevap veriyor.

Marks&Spencer erkeklerinin sezondaki yeni gözdesi, "S.P." koleksiyonu ise sosyal hayatı seven genç babaların tek tercihi olacak. Koleksiyon, farklı stilde dizayn edilen gömlek, pantolon, ayakkabı, takım elbise, mont, kravat gibi birçok farklı parçadan oluşuyor.

Kız ve erkek çocuklar için tasarlanan farklı tasarımlar ise en az büyüklerinki kadar göz alıcı. "Get The Look" konsepti ve David Beckham tarafından özel olarak sadece Marks&Spencer çocukları için tasarlanan "DB 07" koleksiyonu, bu sezon da en özel tasarımlardan. Kıyafet kadar, ev tekstilindeki son akımları da takip eden Marks&Spencer, sonbaharın mistik havasını evinize taşıyor. Hardal ve bordo gibi doğal renklerin yanı sıra "camel" da bu sezon önemini koruyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>