MODA - STİL

Modern kadının farklı yüzleri

“BOSS Black Womenswear”, 2006-2007 sonbahar-kış sezonunda zarif tasarımları ve birbirinden özenli kesimleriyle modern kadının farklı yüzlerini yansıtıyor.
 
   
 
 
     
BOSS Black kadın koleksiyonu, uyumlu, zevkli ve kaliteli çizgileriyle sonbahar-kış sezonunda muhteşem bileşimlere ev sahipliği yapıyor. Koleksiyonda çoğunlukla erkek kesimlerinden etkilenmiş sofistike ve çağdaş bir dikim tarzının, ultra-feminen detaylarla dengelendiği bir karakter öne çıkıyor.
İşlemeli, yumuşak ve sade elbiseler koleksiyona atölye işçiliğinin dokunuşunu ekliyor. Hem gece hem gündüz, yüksek belli kalem eteklerle beraber giyilebilen dar ve kısa kesimli ceketler, zarif ve sofistike bir silueti vurguluyor. Çift pileli bir pantolon ile üste oturan, boyamalı bir motosikletçi ceketinin kombinasyonu bu sezonun temel görünümünü oluştururken, bu kombinasyon fiyonklu ve transparan bir bluz ile tamamlanarak feminenliği öne çıkarıyor.
Kumaş seçenekleriyle de farklılığı yakalayan BOSS Black kadın koleksiyonu, yıkanmış kadife, ipek şifon ve tiftik yünleriyle her zevke hitap ediyor.

Kahverengi ve siyahın yanı sıra süt rengi, karamela ve koyu gri ile kontrast oluşturmuş mavilerinde yer aldığı yumuşak renkleriyle bu sezon zarafetin simgesi olacak BOSS Black kadın koleksiyonu, yıkanmış şifonlar üzerine uygulanmış baskılarda, çiçek motifleriyle birlikte havai fişek gösterisinden esinlenmiş tasarımlarıyla da farklığı yakalıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>