MODA - STİL

Raşit Bağzıbağlı’dan ‘Teröre Son’ Mesajı!

Günün ilk defilesinde tasarımlarını sergileyen Raşit Bağzıbağlı’nın başmankeni Demet Kutluay oldu.
 
   
 
 
     

‘Matadorlar’ ve ‘Şık Hippi’ koleksiyonuyla geçtiğimiz sezon Mercedes Benz Fashion Week Istanbul’a damgasını vuran modacı Raşit Bağzıbağlı, 2016 Sonbahar/Kış couture koleksiyonunun defilesini dün (çarşamba) Zorlu Center MBFWI Alanı’nda gerçekleştirdi.

Uzun zamandır podyuma çıkmayan ve beyaz taşlı bir elbiseyle defilenin kapanışında yürüyen Kutluay’ı eşi İbrahim Kutluay en önden izledi. Defileyi takip eden konuklar arasında Deniz Akkaya, Dilan Deniz ve Başak Sayan gibi isimler hazır bulundu.


Defilenin finalinde Raşit Bağzıbağlı’nın giydiği ‘Teröre Son’ yazılı tişört konuklar tarafından ayakta alkışlandı. Demet Kutluay ile elele yürüyen Bağzıbağlı, zafer işareti yaparak defileyi noktaladı.

Raşit Bağzıbağlı; Derviş Bağzıbağlı kumaşlarını özel olarak sezonun trend renkleri sarı, pudra, beyaz, siyah renklerle bezeyerek 30 parçalık bir koleksiyon hazırladı. Bağzıbağlı, ‘Son Romantik’ koleksiyonunu ‘Modern couture teknikleriyle, geleneksel tarzı harmanladığım bir koleksiyon oldu. Hayatımın en romantik dönemindeyim. Üzerimde hissetmiş olduğum bu enerjiyle, elbiselere içimdeki aşkı enjekte ettim’ sözleriyle anlattı.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>