MODA - STİL

Samsonite valiz setlerinde yaz tatili fırsatını kaçırmayın!

Samsonite Saturn ve F’Lite valiz setlerinde %40’a varan indirim ve 6 taksit imkanıyla yaz tatili fırsatı başlıyor.
 
   
 
 
     
Desa güvencesiyle ve her yıl yenilenen koleksiyonlarıyla Türk tüketicisine ulaşan Samsonite seyahat setlerinden Saturn ve F’Lite valiz setleri, %40’a varan indirim ve 6 taksit imkanıyla yaz tatilini keyfe dönüştürmek isteyenlerle buluşuyor.

Samsonite’ın çok özel yeni serilerinin yer aldığı bu koleksiyon, sezonun favori renkleri, kullanışlı, dayanıklı ve estetik tasarımlarıyla sunuluyor. Valiz setlerindeki eşsiz koleksiyon, Samsonite dünyası tutkunlarını, tüm Desa Mağazaları’nda ve Capitol Alışveriş Merkezi’ndeki Samsonite mağazasında indirimli fiyat ve taksit imkanlarıyla bekliyor.

Tasarımlarında rahatlığı ve estetiği ön plana çıkaran Samsonite’ın, valiz ve seyahat setlerindeki çok özel Saturn ve F’Lite serileri, ergonomik ve kullanışlı ürünleriyle yaz tatilinizi kolaylaştırırken şıklığınızı da tamamlıyor.

Samsonite’ın uzun seyahatler için tasarladığı yeni seri dört tekerlekli çek çek valizler ve uçak yolcuğunda değerli eşyaları korumak ve giysilerin buruşmasını önlemek amaçlı hardside valizler, Samsonite tutkunlarının her ortamda Samsonite rahatlığından yararlanabilmesini sağlıyor. Ayrıca araba, tren ve otobüs yolculuklarında kullanılmak üzere çok hafif olarak ve ekstra kapasite için genişleyebilecek şekilde üretilen softside valizler, hafta sonu tatilleri için sırt ve seyahat çantaları, şık bayan çantaları ve iş yaşamında kullanılmak üzere tüketicilerin beğenisine sunulan evrak çantaları da Samsonite’ın geniş ürün yelpazesinde bulunuyor.

İnce ayrıntıları göz ardı etmeyen Samsonite, her valiz grubunda makyaj çantalarına yer veriyor. Samsonite valizlerinin bütünleyici unsuru olarak kullanılan makyaj çantalarında, makyaj malzemelerinin yanı sıra anahtarlık, cep telefonu, ajanda ve ziynet eşyaları gibi, gün boyu ihtiyaç duyduğunuz eşyalar da taşınabiliyor.

Desa Mağazalar’ında 6 taksit imkanından yararlanabileceğiniz kredi kartları:

Desa Credit Card, İşbankası Kredi Kartı, Maximum Card, Yapı Kredi World, Visa, Taksit Card, Bonus Card, Koçbank Kredi Kartı, Pamukbank Kredi Kartı, American Express ve Cankart.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>