MODA - STİL

Seyahat Çantanızın Vazgeçilmezi

OTHELLO’nun Medirolle yastığı, seyahatlerinize hem keyif hem de konfor katacak. Tıklayın, OTHELLO’dan Medirolle Yastık Kazanın!
 
   
 
 
     
Seyahatler güzel olduğu kadar yorucudur da. Bir taraftan boynunuz ağrırken, diğer taraftan da uyku ihtiyacınızı gidermek için başınızı nereye yaslayacağınızı bilemezsiniz.


Yastığının konforundan asla vazgeçemeyenler için OTHELLO’nun Medirolle yastığı çok kullanışlı. Seyahat yastığı olarak tasarlanan Medirolle yastık, rahat taşınabilir özellikleri ile tüm seyahatleriniz boyunca yanınızda. Özel şekli ve yüksek boncuk oranı sayesinde havayı hapseden Medirolle, kabartılarak başa ve boyna yeterli desteği sağlıyor. Şeklini koruyan yapısı ile baş ve boyun için olduğu kadar, sırt, bel ve kaçamak şekerlemelerinizde, OTHELLO Medirolle ile iyi uykular…


OTHELLO

Her zevke ve bütçeye uygun olan MAYA TEKSTİL’in OTHELLO markalı ürünleri, Metro Gross Market, Real, Koçtaş, Carrefour gibi marketlerde satışa sunuluyor. MAYA TEKSTİL ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve bulunduğunuz yere en yakın bayileri öğrenmek için www.mayatekstil.com web adresi ziyaret edilebilir veya 0 (216) 561 20 02 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

-------------------------------------------------
20 COSMOTURK OKURUMUZA HEDİYE
-------------------------------------------------

ARMAĞAN BAŞVURU SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!...-------------------------------------------------
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>