MODA - STİL

Silk&Cashmere baharı 5 farklı temayla karşılayacak

Kaşmir ve ipekte olduğu kadar, bu iki ipliği birleştirip kaşipek ile farklı bir doku oluşturarak yeni bir tutku yaratan Silk&Cashmere, bahar ilkbahar/yaz koleksiyonunda farklı ...
 
   
 
 
     

Kaşmir ve ipekte olduğu kadar, bu iki ipliği birleştirip kaşipek ile farklı bir doku oluşturarak yeni bir tutku yaratan Silk&Cashmere, bahar ilkbahar/yaz koleksiyonunda farklı 5 temaya yer verecek. Koleksiyonda ağırlıklı olarak beyaz, lacivert, kırmızı, altın sarısı yer alırken danteller de bu yaz favori kıyafetleri süsleyecek.


Silk&Cashmere tarafından hazırlanan Navigare koleksiyonunda uzun zamandır işlenmeyen marin teması kaşmir ve ipek sevenlerle buluşacak. Bu koleksiyonda kırmızı, lacivert, beyaz ve altın sarısı kalın çizgilerle bir araya gelecek. Hem erkek hem de kadın koleksiyonunda bulunan bu tema hafta sonu rahatlığı tercih edenler için ideal bir seçenek olacak.


Angel Touch isimli koleksiyonda somon ve su yeşili gibi saf renkler kullanılırken, Pure whites koleksiyonunda ise beyaz ağırlığı hissedilecek. Bu koleksiyonun iddialı parçalarında abartılı süslemeler fon olarak tercih edildi ve bazen siyah ile birleştirilerek asil bir konsept oluşturuldu.


Silk&Cashmere’in ilkbahar/yaz koleksiyonunda yer alan diğer iki isim ise Monar – chic ve Provincale. Monar–chic’de dantel ve ipeğin uyumu ile romantizm yakalanırken Provincale’de ise bir farklılık kendini gösteriyor. Bu seride ipekte hiç rastlanmayan ince elişi tığ motifleri öncü olurken nostalji yaşatacak gülkurusu, ipek beyazı, inci grisi ve porselen mavisi gibi renkler de bu parçaları eşsiz kılacak. Silk&Cashmere ayrıca saf ipek, ipek-kaşmir ve ipek-pamuk koleksiyonlarında kullandığı renk tonlamaları ve değerli taş süslemeleri ile sektördeki farkını ortaya koyacak.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>