MODA - STİL

Tıklayın, Armağan Kitap Kazanın!

Cosmoturk'ü 5 arkadaşınıza tavsiye edin, her hafta kitap kazanma şansı yakalayın. An yayıncılık'tan "Yasemin Bozkurt"'un kitabını kazanmak için tıklayın!
 
   
 
 
     
Her hafta Cosmoturk'ü 5 arkadaşına tavsiye eden 50. 100. 150. 200. 250. 300. 350. 400. 450. ve 500.ncü okuyucumuza birbirinden güzel kitaplar armağan ediyoruz.


İşte Bu haftanın (5.hafta) armağanı:
AN YAYINLARINDAN çıkan YASEMİN BOZKURT'UN "Yasemin'in Penceresi" kitabı...


YAPMANIZ GEREKENLER

1- Sitemizin sol üst köşesinde bulunan "tavsiye et" bannerını veya burayı tıklayın
2- En yakın 5 arkaşınızın mailini yazın
3- Ve tamam tuşuna başın

Hepsi bu..

Kitap armağanı kazanan okurlarımızın isimleri her hafta cuma günü sitemizde yayınlanacak ve e-mail adreslerine iletişim bilgileri gönderilecektir.


Yanlış gönderim ve hatalı mailler sistem tarafından tesbit edildiği taktirde işlem iptal edilecektir.

Tavsiye edilen e-mailler hiç bir ticari amaç için kullanılmayacak olup, Cosmoturk serverlerında güvenlik ağıyla korunacaktır.

Amacımız www.cosmoturk.com'un yeni okur kitlelerine ulaşmasıdır.

--------------------------------------------------------

Yasemin'in Penceresi
Yasemin Bozkurt
An YayıncılıkBurnunu kitapçı vitrinine dayamış küçük Yasemin’in hayalleri gerçeğe dönüşüyor. ‘Penceresi”nin açılmasıyla birlikte, Türk televizyonculuğunda da bir çığır açılıyor...

En ünlüler, en gizli sırlarını açıklıyor... Iki haneli reytingler: kırılrnası güç rekorları, sayfa sayfa haberleri getiriyor peşi sıra. İlk kez arkaıııa bakıyorum. 12 yıl ve bini aşkın program... Hızlı çıkılan merdivenler, alkışlar, ödüller. Bana inanan, hayatının sırlarını, acı tatlı anılarını, milyonlarla paylaşaıı Türkiye’nin starları. Onların hayatlarına özeııiyoruz. Alkışlarını, şöhretlerini. aşklarını seviyoruz; kıskanıyoruz.

En ünlüler, “en” olabilmek için nereden geldiler, neler yaptılar? Onları unutmam mümkün değil. Ağladığımız. güldüğümüz programlar bugün bir kitabııı sayfaları arasından size ulaŞıyor. Galiba bu kez beııim ağlamam gerekiyor. Hayır ağlamayacağını. Şans hak edeni buluyorsa şaııslıyım. Yüreğinizin susmayan sesi sevgi ise, sizi seviyoruz. Bana hayatını emanet eden tüm sanatçılara teşekkür borcumu ödüyoruııı... Ve bu kitap özel sırların ifşa edildiği bir kitap değildir. Hiç bir sanatçı ile, özel hayatını bilecek kadar yakıtı olmadım. Gazetecilik etiği diye nutuk atıp, sütunlarında özel hayatlarını anlatanlara yanıt olması için söylüyorum: Bu kitapta okuduğunuz her Şey, bir televizyon ortamında satırlara dökülmüş gerçekliğin en yalın halidir. Ama, yine de benim etiğim gereği tüm gerçekler yazılmamıştır...

Beni destekleyen arkadaşlarıma. emeklerine, sevinçlerine. gözyaşlarına teşekkür ediyorum.

Kaynak: www.anyayincilik.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>