MODA - STİL

Yazın “Olmazsa Olmaz”ı Kaftanlar

Deniz kenarından akşamüstü partilerine uzanan birçok farklı stilin tamamlayıcısı kaftanlar, yaz şıklığınızın anahtar parçası olacak...
 
   
 
 
     

Dünyaca ünlü markaların en özel tasarımlarını bir araya getiren Vakko Mare, bu sezon sahillerin yanı sıra sokak modasının da vazgeçilmezi olan kaftanları zengin bir koleksiyonla modaseverlerle buluşturuyor.

Bu yazın en çarpıcı parçası kaftanlar, Vakko Mare’nin dünyaca ünlü markaların en özel tasarımlarından oluşan koleksiyonunda stil tutkunlarıyla buluşuyor. Yalnızca sahillerde değil, akşamüstü partilerinde, ofiste ya da hafta sonu gezilerinde benzersiz bir şıklık yaratan kaftanlar, yaz sezonunda imza bir görünümün anahtar parçası olarak öne çıkıyor.

Vakko Mare’nin zengin kaftan koleksiyonunda yer alan Mara Hoffman ve Lotta Stensson’da desenler ve renkler öne çıkarken, Adriana Degreas ve TAJ gündelik hayatta gündüzleri bikini, akşamları jean short üzerine giyilebilen modern ve yalın tasarımları ile tercih ediliyor. Marie France Van Damme’ın zarif kaftanları ise gece şıklığına uygun ipek üzerine işlemeleriyle dikkat çekiyor.


 

Etiketler: Vakko, moda, Kaftan, Vakko Mare , plaj, Yaz
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>