MODA - STİL

Yeni Yıl Gecesi İçin Göz Alıcı Şıklığın Adresi Vakko Couture

Yeni yıla başlangıcın ilk adımı yılbaşı gecesi için asil şıklığın anahtarını, dünyaca ünlü marka ve tasarımcıların özgün, dikkat çeken modelleri...
 
   
 
 
     

Vakko Couture’ün zengin koleksiyonunda yer alan uzun, kısa, balık, uçuş uçuş modellerden kabarık prenses tarza uzanan, her zevke ve vücut şekline uygun seçenekler yeni yıl gecesi için unutlmaz bir stil vadediyor.

Geçmiş dönemlere ait esintilerin modern dokunuşlar ile yeniden yorumlandığı bu sezonda; naturel renkler, soyut desenler ve metalik, ışıltılı detaylar bir araya geliyor. Vakko Couture koleksiyonu, Vakko çizgisinde tasarlanmış abiye elbiselerin yanı sıra dünyaca ünlü marka ve tasarımcıların koleksiyonları ile trendleri yeniden yorumluyor, şık bir siluetin şifrelerini sunuyor.

Yeni yıl gecesinde Vakko Couture imzalı elbiseniz ile iz bırakın!

Vakko Couture koleksiyonunda yer alan romantik danteller, çiçek desenleri ve transparan detaylara sahip uçuş uçuş kumaşlar, sezon trendlerinden bohem görünüm için şık seçenekler sunuyor. Bu kışın vazgeçilmez kumaşları kadife ve brokar ise ünlü tasarımcıların hazırladığı derin yırtmaçlı ve dekolteli iddialı modeller ile öne çıkıyor.

Abiyenin en iddialı görünümü ve yeni yıl gecelerinin olmazsa olmazı payet ve pul detaylı modeller, geometrik yapılarla bir araya gelerek hareketli, modern görünümler sunuyor. Payet ve pul işlemeli uzun elbiseler göz alıcı bir görünüm elde etmenizi sağlarken; kısa modeller, farklı formlardaki detay ve parıltılar ile dikkat çekiyor.

Pembe, mavi ve sarının en pastel tonlarında hayat bulan balon etekler, mini elbiseler, nostaljik desenler ise yeni yıl gecesini adeta bir prenses şıklığında karşılamak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Vakko Couture yeni yıl gecesinde şıklığı ile iz bırakmak isteyen stil sahibi kadınlar için zengin ve göz alıcı seçenekler sunuyor...

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>