MODA - STİL

Yeni yılın en büyük hediyesi!

Tepe Nautilus, Worldcard işbirliğiyle düzenlenen yeni yıl çekilişinde bir şanslı ziyaretçisine 100 milyar değerinde ödül paketi kazandıracak.
 
   
 
 
     
Yeni Yılın En Büyük Hediyesi Tepe Nautilus’tan!

Tepe Nautilus’tan "100 Milyar" Değerinde Hediye Paketleri

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi Tepe Nautilus, World işbirliğiyle düzenlediği yeni yıl çekilişinde bir şanslı ziyaretçisine 100 milyar değerinde ödül paketi
kazandıracak.

100 milyarlık dört hediye paketinden birini seçme şansı verecek kampanyaya katılmak için Tepe Nautilus mağazalarından 25 milyon tutarında alışveriş yapmak yeterli. Her 25 milyonluk alışverişin bir katılma hakkı kazandırdığı kampanyada, Worldcard sahipleri hediye kazanma şanslarını ikiye katlayacaklar.

Tepe Nautilus, tüm Türkiye’deki alışveriş merkezlerinin yılbaşında gerçekleştirdiği otomobil kampanyalarından çok farklı ve dev bir kampanya ile yılbaşına damgasını vuracak. Tepe Nautilus, yeni yılın ilk büyük kampanyasına imza atarak en şanslı müşterisine içlerinde otomobilden yata, motosikletten mobilyaya, beyaz ve elektronik eşyadan kişisel bakıma kadar geniş hediye yelpazesinden oluşan ve tercihin talihli kişi tarafından yapılacağı her biri toplam 100 milyar değerinde 4 ayrı hediye paketi seçeneği sunuyor.

Hediye Gruplarında Yok Yok

Aralarında Land Rover Free Lander jeep, spor merkezi üyeliği, notebook bilgisayar, printer gibi hediyelerin bulunduğu "4X4 PAKETİ"nde spor aletleri, masaj aleti, cep telefonu, müzik seti, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, TV, elektrik süpürgesi, çatal bıçak seti, bayan saat, bayan gözlük, mutfak robotu, kahve-espresso makinesi, fritöz, buharlı pişirici, otomatik pilav pişirici, ütü, walkman ve 10 milyarlık çek bulunuyor. "YAT PAKETİ" ise motor yat, marina bağlama hizmeti, notebook bilgisayar, spor merkezi üyeliği, bay gözlük, dijital kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu, müzik seti, TV sehpası, spor aletleri, plazma TV, bay saat, mutfak robotu ve 10 milyarlık çekten oluşuyor.

100 milyar değerindeki "OTOMOBİL PAKETİ"nde Alfa Romeo 156 otomobil, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, plazma TV, home theatre, elektrik süpürgesi, mutfak robotu, yemek takımı, çatal bıçak seti, çelik tencere seti, yatak odası örtü takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı, salon takımı, çocuk odası takımı, genç odası takımı, notebook bilgisayar, dijital kamera, spor merkezi aile üyeliği, cep telefonu ve 10 milyar değerinde çek bulunuyor. "EFSANE MOTOR PAKETİ" ise yılın en şanslı ziyaretçisine Harley Davidson motorsiklet, jet ski, müzik seti, notebook bilgisayar, dijital kamera, fotoğraf makinesi, TV, TV sehpası, TV koltuğu, salon takımı, play station, Nokia Engage, kahve-espresso makinesi, walkman, genç odası, gözlük, cep telefonu, home theatre, spor merkezi üyeliği, kayak takımı ve 10 milyarlık çek sunuyor.

Kazanan talihli dilediği grubu tercih etme hakkına sahip olacak. Her grupta yer alan 10 milyar değerindeki hediye çekinin ise 2004 yılının Nisan ayı sonuna kadar Tepe Nautilus mağazalarında değerlendirilmesi gerekiyor.

WorldCard Sahipleri 100 Milyarlık Hediye Paketi Kazanma Şanslarını 2’ye Katlıyorlar

World işbirliğiyle düzenlenen Tepe Nautilus yeni yıl çekilişinde, Worldcard sahipleri şanslarını ikiye katlayacaklar. Her 25 milyon TL için 1 çekiliş numarası kazanılan kampanyada, Worldcard sahipleri 1 yerine 2 çekiliş numarası kazanacaklar. Kampanya sonuçları yeni yılın Şubat ayında açıklanacak.İhtiyaca Göre Hediye Paketi

Tepe Nautilus’un World işbirliğiyle düzenlediği yılbaşı kampanyası bugüne kadar bir alışveriş merkezi tarafından verilen en kapsamlı ve bir kişiye en çok ödül kazandıran kampanya olma özelliğini taşıyor. Talihli kişi her biri 100 milyar değerindeki hediye paketlerinden birini seçecek. Şanslı Tepe Nautilus ziyaretçisi her yaş grubuna seslenen farklı hediye paketlerinden birini seçip, o paketteki birbirinden keyifli hediyeleri almaya hak kazanacak.

"En Tepedekiler 2003" Formunu Doldurmak Yeterli

Başlangıç tarihi 22 Kasım 2003 olan kampanya 04 Şubat 2004 tarihinde sona erecek. 25 milyonluk alışverişin ardından Tepe Nautilus’un müzik, sinema, TV ve spor alanlarında çeşitli branşların en iyilerini belirlemek için geleneksel olarak düzenlediği anket formunu doldurarak da yılın En Tepedeki isimlerini belirleyecek. Kampanya sonuçları 18 Şubat 2004 tarihinde açıklanacak.

Türkiye’nin Zirvesindekiler Yüzbinlerin Oylarıyla Belirlenecek

Tepe Nautilus’un bu yıl 2’nci kez düzenleyeceği "En Tepedekiler 2003" ödüllerinin sahipleri ise 2004 yılının Şubat ayında düzenlenecek görkemli bir törenle ödüllerine kavuşacak. Yüzbinlerin katılımıyla ve yalnızca halkoyuyla gerçekleşecek etkinlikte zirvenin yeni sahipleri belirlenecek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>