MODA - STİL

YKM’de Doluca Bağbozumu Reyonu!

Doluca, İstanbullu şarapseverleri Ataköy Galleria bünyesindeki YKM Alışveriş Merkezi’nde kurduğu Bağbozumu Reyonu ile fırsatlar dünyasına çağırıyor.
 
   
 
 
     
Doluca, Bağbozumunu YKM’ye taşıdı.
  
60 m2’lik bu özel reyonda, Doluca ve Sarafin markalı şaraplar ile çeşitli şarap aksesuarları satışa sunuluyor, hafta içi hergün şarap tadımı yapılıyor ve ayrıca Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 16:00-19:00 saatleri arası peynir çeşitlerinden oluşan özel peynir tabakları eşliğinde şarap tadımı düzenleniyor.
 
20 Ekim 2003 tarihine kadar Ataköy Galleria içindeki YKM’de Home katında yer alan “Doluca Bağbozumu Reyonu”na uğrayanlar, hem tadarak, hem bilgi alarak, hem de promosyonlardan faydalanarak bağbozumu şenliğinin tadını çıkarabilirler.
 
Doluca Bağbozumu Özel Promosyonu

Ataköy YKM bünyesindeki Doluca Bağbozumu Reyonu’ndan belirtilen tarihlerde alışveriş yapanlar için iki farklı promosyon seçeneği mevcut. Bu çerçevede 70cl. Doluca veya 75cl. Villa Doluca, Antik, Özel Kav Narince, Nevşah, Moskado, Moskado Sek, Dömisek, Riesling şaraplarından toplam 4 adet alana 1 adet 37,5 cl. Safir; aynı ürünlerden toplam 3 adet alana ise 1 adet 37,5 cl. Nevşah, Moskado veya Moskado Sek’lerden biri hediye ediliyor.

www.doluca.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>