SAÇ BAKIMI

Yıpranmış Saçlara Kökten Uca Bakım: Prozinc Saç Bakım Maskesi

Saçların dökülmesini önlüyor...
 
   
 
 
     

Türk tüketicisine kaliteli ürünler sunan Dermotek Laboratuvarları tarafından 1995 yılında üretilen Prozinc markasının alt markalarından biri olan Prozinc Saç Bakım Maskesi, saçınıza kökten uca bakımını sağlayarak sağlıklı, parlak ve hacimli saçlara kavuşmanızı sağlayan bir ürün.

Saçlarınızın bakımını yapan güçlü bileşenleri ile dış etkenlerden dolayı yıpranmış saçı onarıyor, besliyor ve canlandırıyor. Saç derisini arındırmaya, saç dökülmesini önlemeye, hasarlı saça kaybettiği elastikiyet ve canlılığı kazandırmaya yardımcı oluyor.

SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLÜYOR


Prozinc Saç Bakım Maskesi’nin içeriğinde Shea Butter, Sanicapyl, Phytokeratin, Trichogen bulunuyor. Bitkisel özlerden elde edilen Sanicapyl, kepeğin önlenmesine, yağ dengesinin sağlanmasına yardımcı olurken saçın nemlenmesine ve arındırılmasını da destekliyor. Shea yağı ile saç ve saç derisinin derinlemesine bakımını yaparak, saçın kırılmasını ve saçların koparak dökülmesini engelliyor. Saç telini güneş, rüzgar gibi çevresel etkilerden ve tarama, fön gibi sert etkilere karşı koruyor. Trichogen etken maddesi ile sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamın sağlanmasına yardımcı oluyor, saç dökülmesini önlüyor. Protein yapısındaki Phytokeratin sayesinde ise saçınızın zamanla tarama, hava kirliliği ve güneş ışınları nedeniyle kaybettiği elastikiyeti ve canlılığı geri kazanmasına yardımcı oluyor.

Prozinc Saç Bakım Maskesi, saçlarınızın ipeksi, yumuşak ve parlak bir görünüm sağlamasına yardımcı olurken, kayısı kokusu ile saçlarınıza hoş bir koku bırakıyor.

RENKLENDİRİCİ İÇERMİYOR


Prozinc Saç Bakım Maskesi renklendirici ve paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Ayrıca 5.5 PH değeri ile saç derisi ile uyumludur.

Prozinc Saç Bakım Maskesinin kullanımı ile ilgili olarak; saçlar şampuanlanıp durulandıktan sonra Prozinc Saç Maskesi saç diplerinden uçlara doğru uygulanır. 4-5 dakika bekletilir ve iyice durulanır. En iyi sonuç için haftada 1 ya da 2 kez kullanılmalıdır.

Prozinc Saç Bakım Maskesi’nin satış fiyatı 35 TL’dir. (150 ml). Sadece eczanelerde satışta…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>