SAĞLIKLI YAŞAM

Beyaz Dişlerin Formülü

Bembeyaz ve bakımlı dişlerle samimi gülüşlere sahip olmak artık çok daha kolay.
 
   
 
 
     

Şimdilerde doktorlar tarafından da tavsiye edilen bu yöntem diş beyazlatma kalemi ile uygulanıyor. Sadece doğal dişleri beyazlatmak üzere tasarlanan bu kalem dişlerinizin bir yıl boyunca bembeyaz kalmasını sağlıyor. İhtiyaç duydukça kullanabileceğiniz diş beyazlatma kalemi dişlerinizi beyazlatmakla kalmıyor dişlerinizde oluşan tartarları da temizliyor. Benzer diş beyazlatma yöntemlerine göre çok daha pratik ve ucuz olan yöntemi evde, iş yerinizde ve dilediğiniz her ortamda kendiniz uygulayabiliyorsunuz. Kullanımı kolay sonuçları profesyonel diş beyazlatma kalemi özellikle çay, kahve ve sigara gibi çeşitli nedenlerle sararan dişler için öneriliyor.

Çantanızda hatta cebinizde dahi taşıyabileceğiniz bir boyuta sahip diş beyazlatma kalemi dişlerdeki lekeleri de etkili bir biçimde temizliyor.

Ürünün dört hafta süreyle günde bir kez olmak üzere özellikle ilk üç gün ara vermeden düzenli bir şekilde kullanılması gerekiyor.

Dişlerin üzerine ince bir tabaka halinde sürülmesi gereken jelin kuruması için 60 sn bekliyorsunuz. Bu uygulamayı yaparken de dişlerinizin kuru olmasına dikkat ediyorsunuz. Daha ilk kullanımdan itibaren beyazlatma etkisini gösteren diş beyazlatma kalemi ile özgür gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Not: Kaplama, takma dişler ve dolgular üzerinde önerilmeyen jeli hamile ve emziren kadınlarında kullanmaması gerekiyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>