SAĞLIKLI YAŞAM

Dökülmüş Saçlar ve Kaşlar Canınızı Sıkmasın…

Kadın ve erkekler bu yöntemle çok daha doğal ve gür saçlara kavuşuyor.
 
   
 
 
     

Medikal Estetik Uzmanı Dr. Ceyda Şener, saçları ya da kaşları dökülen kadın ve erkeklere özel yöntemle çok daha doğal ve gür saçlara kavuşacağını söylüyor.

Yaş ve hormonal sorunlar saç ve kaşların dökülmesine ya da azalmasına neden olabiliyor. Ancak Türkiye ile birlikte dünyada 30 farklı ülkede uygulanan “DHI No Touch” teknolojisi saç ve kaş dökülmesi gibi problemlerin önüne geçmeyi mümkün kılıyor. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Ceyda Şener, saçları ya da kaşları dökülen kadın ve erkeklerin bu yöntemle çok daha doğal ve gür saçlara kavuşacağını söylüyor.

DHI Medical Group doktorları tarafından geliştirilen; İngiltere, Fransa, Amerika gibi dünyada 30 ülkede uygulanan yeni saç ekim tekniği ‘DHI No Touch Technique’ Türkiye’de de uygulanmaya başlandı. Dünyada büyük ilgi gören DHI No Touch Technique ile saç ekim işlemi kesmeden, dikişsiz, çukur açmadan ve en önemlisi diğer tekniklere göre yarı zamanda gerçekleştiriliyor.

DHI NO TOUCH TECHNİQUE İLE “ÇİM ADAM” OLMAYA SON ..

DHI No Touch Technique’te, enseden tek tek alınan saç kökleri, DHI’a patentli bir cihaz yardımıyla diğer tekniklerdeki gibi demet demet değil, açıklık olan bölgelere tek tek ekiliyor. Kadın ve erkekte görülen her türlü saç dökülmesi tipi için geçerli olan bu yöntem, birçok saç ekim yönteminde sıklıkla ortaya çıkan morarma, bandaj, şişlik, yara ve ağrı gibi sorunları elimine ediyor. Operasyon çıkışı görüntü de, eski yöntemlerdeki portakal kabuğu görüntüsü değil, bir elma pürüzsüzlüğünde oluyor. Ayrıca saçlar uzadıktan sonra ‘çim adam’ görüntüsü de oluşmuyor.

DHI NO TOUCH TECHNİQUE KADINLAR TARAFINDAN DA TERCİH EDİLİYOR.

DHI No Touch Technique ile kadınlarda görülen saç ve kaş dökülmesi gibi problemlerin de önüne geçiliyor. Yaş ve hormonal nedenlerden ötürü saçları dökülen ya da azalan kadınlar, bu yöntemle çok daha doğal ve gür saçlara kavuşuyor. Yöntem kadınların kaş sorununu da ortadan kaldırıyor. Bu konuda kadınların çoğunlukla başvurduğu dövme yöntemine gerek kalmadan, DHI No Touch Technique ile tamamen doğal kaşlara sahip olarak yüz ifadelerini belirginleştirebiliyorlar.

SAÇLARINIZ ASLA DÖKÜLMEZ

Ekilen saç kafa derisinin arka tarafındaki saçlardan alındığı için çok sağlıklı oluyor. Çünkü kafa derisinin arka kısmında yer alan saçlar, ön kısmında yer alan saçlara oranla çok daha az dökülen, güçlü saçlardır. Hatta bu saçlar ön kısımdaki saçlara oranla çok daha geç beyazlaşıyor. Bu nedenle arkadan toplanıp da, öne ekilen saçlar sağlıklı ve güçlü saçlardır. Ayrıca, ekilen saç canlıdır, uzamaya devam ediyor ve asla dökülmüyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>