DİYET

Burcu Esmersoy ve Refika Birgül "Fırından Lezzetler Yarışması" İçin Fırın Başına Geçti

% 50 daha az yağlı Fırınlanmış Lays’i çok sevdi, “Fırından Lezzetler Yarışması” için fırın başına geçti.
 
   
 
 
     

Burcu Esmersoy, kızartılmadan sadece fırınlanarak hazırlanan, dayanılmaz Lay’s lezzetinde üstelik %50 daha az yağlı Lay’s Fırından için önceki gün gerçekleştirilen özel davette yer aldı. Burcu Esmersoy’un reklam yüzü olduğu ve aynı zamanda jüri olarak yer alacağı “Lay’s Fırından Lezzetler” yarışması için düzenlenen davette Esmersoy’a ünlü yemek yazarı Refika Birgül ve Lay’s’in reklam yüzü olan Ayşe Teyze de eşlik etti. Davete magazin ve cemiyet hayatından ünlü isimler de kendi tarifleriyle katıldılar.

Ekranların güzel ve formda sunucusu Burcu Esmersoy’un Refika Birgül ve Ayşe Teyze’yle birlikte katıldığı davet, ünlü isimlerin de tarifleriyle renklendi. “Lay’s Fırından Lezzetler” yarışmasına kendi fırın tarifleriyle destek olan konuklar, leziz ve hafif fırından yemek tariflerini, yarışmanın reklam yüzü ve aynı zamanda jürisi olan Burcu Esmersoy ve Türk mutfağına yenilikçi bir bakış açısı getiren Refika Birgül’ün de beğenisine sundular.

Burcu Esmersoy, yüzü olduğu yeni kampanya reklam filminin de gösterildiği davette şunları söyledi: “Fit kalabilmek, formumu koruyabilmek için yediklerime dikkat etmek zorundayım. Yemekte, hafif, daha az yağlı ürünleri tercih ediyorum. Ancak lezzetten de vazgeçmiyorum. Lay’s Fırından’da bu özellikler bir arada. Hem %50 az yağlı, hem lezzetli olduğu için benim de favori atıştırmalığım oldu. Lay’s Fırından şimdi de gerçekleştirdiği Fırından Lezzetler yarışmasıyla fırın yemeklerinin hafifliğini ve lezzetini bize tekrar hatırlatıyor. “

Burcu Esmersoy, Refika Birgül ve Ayşe Teyze tüm Türkiye’den tariflerin toplanacağı “Lay’s Fırından Lezzetler” yarışması için mutfakta kendine güvenen herkesi yarışmaya davet etti.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>