SAĞLIKLI YAŞAM

Sağlık ve zindelik kürleri…

Beslenme ve diyet uzmanı Banu Kazanç, Nişantaşı’ndaki merkezinde kadınlar için birçok alternatif sunuyor…
 
   
 
 
     
Banu Kazanç ile sağlık ve zindelik kürleri…

Beslenme ve diyet uzmanı Banu Kazanç, Nişantaşı’ndaki merkezinde kadınlar için birçok alternatif sunuyor… Yoga dersleri, Selülit masajı ve masaj seanslarıyla, sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan Kazanç ile doğru beslenmenin ve diyetin sırlarını öğrenirken aynı zamanda da güzelliğinizi hayat felsefeniz ile birlikte geliştiriyor.

Dünyadaki yeni spor akımlarının başında gelen yoga öğretisi, Beslenme ve Diyet Uzmanı Banu Kazanç’ın Nişantaşı’ndaki merkezinde yenilikleri sunmaya devam ediyor. Uzman yoga hocası Aydın Balcı rehberliğinde her hafta cumartesi günleri düzenlenen “Sağlık ve güzellik yogası” aynı zamanda Beslenme ve diyet uzmanı Banu Kazanç’ın beslenme sırları ve diyetin önemini de içeriyor. Beslenmeyi hayatın alışkanlığı haline getirmek ve bedensel rahatlama için yoga ile diyet bir arada sunuluyor.

Yoga derslerinin yanı sıra merkezde masaj ve selülit masajları da sizleri bekliyor. Selülitlerden kurtulmanın yolları ilk başta doğru beslenme ve diyet programıyla uygulanıyor. Daha sonra ise derialtı kan dolaşımını iyileştirerek, damarların çapını daraltan selülit masajı, bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesiyle, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksik maddelerin vücuttan atılmasını sağlıyor.

Doğru beslenme ve diyet programının yanı sıra yoga, masaj ve selülit masajı ile bilinçli ve sağlıklı bir hayata adım atın...

Beslenme ve Diyet Uzmanı Banu Kazanç
Tel: 0212 224 40 17
Adres: Valikonağı Cad. Başaranlar Apt. No: 111 Kat: 4 D:12 Nişantaşı

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>