TATİL

Sevgililer Günü’nde En Güzel Hediye

Bu yıl pazar gününe denk gelen Sevgililer Günü için aşıklar tatil planı yapıyor.
 
   
 
 
     

Sapanca, Ağva, Palandöken, Uludağ ve Kartalkaya gibi doğa ve kar keyfi yapılabilecek yerlerin yanı sıra, Roma, Paris, Venedik ve Barcelona gibi romantik şehirler de tercih ediliyor.

Bu yıl Sevgililer Günü’nün pazar gününe denk gelmesi aşıkları sevindirdi. Çiftler birbirlerine hediye almak yerine romantik bir hafta sonu geçirmek için tatil rezervasyonu gerçekleştiriyorlar. Bu romantik günü hafta sonu konaklaması ile unutulmaz kılmak isteyen çiftler genelde yurt içinde Sapanca, Ağva gibi İstanbul’a yakın bölgeleri, kayak otellerini ve Kıbrıs’ı tercih ediyorlar.

Sevgililer Günü için gala programı düzenleyen oteller çiftler tarafından özellikle tercih ediliyor. Tesisler aşıkların unutulmaz bir hafta sonu geçirmeleri ve kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri için oldukça çaba gösteriyor. Sevgililer Günü özel gala programlarında sanatçı konserleri, özel yemek organizasyonları, romantik oda süslemeleri ve spa olanakları sunuluyor. Yurt içi otellerinde Sevgililer Günü’nde gecelik kişi başı ortalama 120 TL’den konaklamak mümkün oluyor.

Bu sene kar yağışının yoğun olması ve kayak merkezlerinde kar kalınlığının da oldukça artması kayak otellerini de bu özel gün için tercih edilenler arasında üst sıralara taşıyor. Uludağ, Kartalkaya ve Palandöken ise en çok rezervasyon yapılan bölgeler olarak öne çıkıyor.

Sevgililer Günü’nü yurt dışında geçirmek isteyen çiftler, ilk olarak aşıklar şehri Paris’i tercih ediyor. Paris’in ardından yine romantik şehirler olarak adlarından söz ettiren Roma, Venedik ve Barselona da rağbet gören lokasyonlar arasında yerini alıyor. Bu özel günü yurt dışında geçirmek isteyen çiftler kişi başı 119 Euro’dan başlayan fiyatlarla rezervasyon yapma imkanına sahip oluyorlar.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>