YAŞAM KOÇU

Güzelliğiniz İçin Altın Kurallar

Devamlı güzel ve zinde görünmek elinizde. İşye güzelliğiniz için 8 altın kural. Tıklayın!
 
   
 
 
     
1. Egzersiz yapın: İster yürüyüş yapın ister yüzün, isterseniz spor salonuna gidin. Ne şekilde olursa olsun haftada 3 gün birer saat egzersiz yapın. Güzelliğin yolu sağlıktan geçer.

2. Düzenli uyuyun: Her gün aynı saatlerde yatıp kalkmaya ve yeteri kadar uyumaya dikkat edin. Uyuduğunuz odayı iyi havalandırın. Vücut uyku sırasında hücrelerini onarır, cilt kendini dinlendirir. Uyku güzelliğin ilacıdır.

3. Su için: İçebildiğiniz kadar çok su için. Su hayattır, güzelliktir. Günde 10 bardak su içmek, cildinizin canlılığını ve gerginliğini korumasını sağlar. Yaşlanmayı geciktirir.

4. Görünüşünüze özen gösterin: Kendinize yakışacak şekilde giyinin, saç şekliniz ve makyajınız yüzünüze uygun olsun. Her zaman temiz ve özenli olun.

5. Beslenmenize dikkat edin: Yağlı, hazır ve şekerli yiyecekler hem sağlığınızı bozar hem de kilo almanıza sebep olarak güzelliğinizi. Genç, sağlıklı ve güzel görünmek için bol bol sebze, meyve ve balık yiyin.

6. Doktora gitmekten korkmayın: Yılda bir kez sağlık kontrolü yaptırın. Ağız sağlığınız ve güzelliğiniz için düzenli olarak diş hekimine gidin.

7. Sigaradan uzak durun: Sigara sadece sağlığınıza ciddi zararlar vermekle kalmaz aynı zamanda cilldin ve saçların en büyük düşmanıdır. Sigara içmek cildinizin doğal yaşlanma hızını 2 katına çıkarır.

8. Stresi hayatınızdan çıkarın: Yorgun ve cansız bir cildin, dökülen saçların sorumlusu büyük ölçüde stres. Mutsuz ve umutsuz bir ruh hali dış görünüşünüze de yansır, unutmayın
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>