YAŞAM KOÇU

İlk randevu ilk heyecan!

Karşınıza "tam bana göre" dediğiniz bir adam çıktı. Üstelik bir akşam yemeği için size randevu da verdi. Ancak iş bununla bitmiyor; İşte size randevunuzun başarılı geçmesi için 10 öneri...
 
   
 
 
     
Sevdiğiniz kişi ile ilk randevu her zaman çok heyecan vericidir. Saatlerce aynanın karşısında durup, "ne giysem" diye düşünmek bir yana eliniz ayağınıza dolaşır, ne konuşacağınızı, nasıl yürüyeceğinizi bilemez, heyecan içinde kıvranırsınız. Oysa böyle zamanlarda hatırlamanız gereken sakin olmak ve karşınızdakinin de sizin gibi bir insan olduğunu unutmamaktır.

1- Buluşmadan önce derin bir nefes alın ve soğukkanlı olmaya çalışın. Gereksiz endişe ve tasalardan uzak durun.

2- Karşınızdakine herhangi biriymiş gibi davranın. Özel bir ilgi göstermeyin, gözünüzde büyütüp ilahlaştırmayın.

3- Arabasından ve kıyafetinden etkilendiğinizi ona fazla belli etmeyin. Sadece eğer gerekiyorsa kıyafetinin yakıştığını belirtmekle yetinin.

4- Ani hareketlerden kaçının. Çok gülmek ya da çok sıkıntılı görünmek karşınızdakini sıkabilir.

5- Eski işinden, evinden, ne kadar kazandığından ve özellikle eski aşklarından bahsetmeyin. Erkekler kendilerine geçmişleriyle ilgili soru sorulmasından hoşlanmazlar. Böyle bir durumda konuyu onun açmasını bekleyin. Ancak o anlatırsa dinleyin, aksi takdirde sıkıcı bir durum oluşabilir.

6- Sizin için bir iyilik yapmasını istemeyin. Özellikle finans konularında. İşleriniz biribiriyle bağlantılı olabilir, paslaşmalar söz konusu olabilir. Sakın bu tarz konulara şimdiden girmeyin.

7- Ertesi gün şehir dışına gideceğini ve uzun bir süre dönemeyeceğini söylese bile o geceyi birlikte geçirmeyin.

8- O her istediğinde ve uygun olduğunda görüşmeyi kabul etmeyin. Aksi taktirde ileride tüm hayatınızı ona göre programlamanız gerekebilir.

9- Sakın sinirlenmeyin, gereksiz kıskançlıklar yapmayın ve kadınların ona bakışlarından rahatsız olmuş gibi gözükmeyin. Bu onun zaten var olan kendine güvenini biraz daha artırır.

10- Tedbirli davranın. Herkesle tanıştırmayın ve tüm dünyaya dört dörtlük bir erkekle randevulaştığınızı duyurmayın. Sanki sizin için çok olağan bir günmüş gibi davranın. Bu sizi önemsemesini sağlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>