ANNE - ÇOCUK

Mutlu anne mutlu bebek...

International Hospital İstanbul ve International Polikliniği Etiler bundan böyle annenin bebeği ile daha sağlıklı bir iletişim kurup, bebeğinin “dilini” daha iyi anlayabilmesi için konunun uzmanı psikolog Özden Dandul tarafından sunmaya başlıyor.
 
   
 
 
     
Bebeğinizle aynı dili konuşmak istemez misiniz?

International Hospital İstanbul ve International Polikliniği Etiler bundan böyle annenin bebeği ile daha sağlıklı bir iletişim kurup, bebeğinin “dilini” daha iyi anlayabilmesi için ihtiyaç duyabileceği psikolojik desteği, konunun uzmanı psikolog Özden Dandul tarafından sunmaya başlıyor. Bu destek, annenin tercihine göre bireysel yada aynı yaş döneminde çocukları olan ve sayıları 8-10 arasında değişen annelerin katılımıyla bir grup desteği şeklinde olacaktır.

Bu grup çalışmasının ilki www.annelergrubu.com ve International Polikliniği Etiler işbirliği ile 9 Ekim Cumartesi saat 11:00’de International Polikliniği Etiler’de gerçekleştirilecektir. Mutlu anne mutlu bebek/çocuk iletişiminin temel öğelerinin tartışılacağı bu toplantıda, anneler hem sorular sorma hem de kaygı ve beklentilerini sıcak bir grup platformunda paylaşma olanağını bulacaklardır.

“Mutlu Anne Mutlu Bebek Seansları”na katılmak isteyen anne ve anne adaylarının ücretsiz olarak www.annelergrubu.com sitesine üye olup başvuruda bulunması, ayrıca seanslarla ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenlerin info@annelergrubu.com adresine mail göndermeleri yeterli olacaktır.

Bilgi için: 0212 276 11 44Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>