AŞK - CİNSELLİK

Birlikte Yaşayalım Mı?

Onunla birlikte mi yaşamak istiyorsunuz? O zaman bu haberimiz tam size göre…
 
   
 
 
     

Beraber yaşamaya karar veren bazı çiftere ise tavsiyeleri var. Bu tavsiyelere göz atarak olası zor durumları önceden kolaylaştırabilirsiniz.

Sevgiliniz ile hiç beraber tatile çıkmadıysanız mutlaka bunu denemelisiniz. 7/24 beraber yaşayıp yaşayamayacağınızı en iyi test etme yolu.

Beraber yaşama kararınızda aylık bütçenizi ne yönde kullanacağınızı konuşabilmek ilişkiler için önemli bir durum. Böylelikle ortak ödemelerinize karar verebilir ve bütçenizi akıllı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yaşam stiliniz neye benzediğine karar verin. Sevgiliniz size ev içinde yardımcı oluyor mu yoksa arkadaşlarını eve çağırıp ortalığı dağıttıktan sonra temizliği sizden mi bekliyor? Bu gibi durumları mutlaka onunla açık bir şekilde konuşun. Ev içinde beraber yaşadığınızı ona bir kez daha hatırlatın.

İlişkinizin gelecekte ne olacağını merak ediyorsanız, yapılan araştırmalar nişanlı ya da hayatının geri kalanını beraber geçirme kararı alan çiftlerin tek amacı masraf olmasın diye bir arada yaşamaksa bunu kendi başınıza yapmanız uyarısıdır. Bu durum ilişkinize zaman içinde zarar verebilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>