AŞK - CİNSELLİK

Onu Yatışından Tanıyın

Sevdiğiniz erkeği korkusundan, gülümseyişinden, giyim tarzından ya da dinlediği müzikten tanıyor olabilirsiniz. Ama...
 
   
 
 
     

Sevdiğiniz erkeği korkusundan, gülümseyişinden, giyim tarzından ya da dinlediği müzikten tanıyor olabilirsiniz. Ama inanın, onun asıl kişiliği yatış pozisyonunda saklı.

BEDEN TEMASINDAN KAÇIYORSA

Değil ona sarılmak, parmak uçlarınız bedenine değdiğinde bile uyuyamıyor, uyku sırasında yatağın öbür ucuna doğru uzaklaşıyor, size sırtını dönüyor... Bütün bunlar birlikte olduğunuz erkeğin sizi sevmediği anlamına gelmiyor. Onun sadece özgür olduğunu bilmeye ihtiyacı var. Bu bağımsızlığına düşkün erkeğe zevkleri ve hobileri için biraz daha fazla alan ve zaman bırakın. Kendisiyle başbaşa kalmak istediği zaman ona sayfı gösterdiğiniz belli edin. Unutmayın, size karşı sevgi ve şefkat dolu olması için kendini kısıtlanmış hissetmemeli...

ÇIPLAK UYUYORSA

Korkmayın, bir teşhirciyle birlikte değilsiniz. Kışın en soğuk günlerinde bile yatağa çıplak giren bir erkek bunu bilinçaltında bağımsızlığının ve erkeksiliğinin bir göstergesi olarak gördüğü için yapar. Kendisiyle ve hayatla barışıktır. Tek bir kusuru vardır: Kendini fazlaca beğenmesi. Dünyanın onun çevresinde dönmediğini anlaması için biraz burnunun sürtülmesi gerekebilir. Burada da iş başa düşüyor. Onu fazla pohpohlamayın ve özellikle vücudunda bulduğunuz kusurları ara sıra yüzüne söylemekten kaçınmayın.

BİR SAĞA BİR SOLA DÖNÜYORSA

Yatağı savaş alanına çeviren, durmadan kıpırdayan erkekler genellikle uyanıkken on derece sakin, sessiz ve huzurlu tiplerdir. Genellikle enerjilerini geceye saklar, bütün huzursuzluklarını uykuya teslim ederler. Yatağa girerken korku ve endişelerini de beraberlerinde getirirler. Eğer sevdiğniiz erkek yatakta dört dönüyorsa gecenin bir yarısında onu dürterek uyandırmak yerine akşam yemeklerinde gününün nasıl geçtiğini, canını sıkanın ne olduğunu sorun, sizinle dertleşmesi için onu cesaretlendirin.

SIMSIKI SARILIYORSA

Size sıkı sıkı sarılmadan uykuya dalamıyor mu? Kulağa çok romantik geliyor, en azından taze aşklarda. Fakat uzun süreli bir ilişkiniz varsa birlikte olduğunuz erkeğin sizi bu kadar sıkı sarması üzerinizde iktidar kurmak istediği ve ona ait olduğunuzu düşündüğü anlamına gelebilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>