DİĞER HABERLER

Amerikan Hastanesi Tıp Bayramı'nı Çalışanlarıyla Kutladı...

Vehbi Koç Vakf Amerikan Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramı kutlamaları çerçevesinde kendi doktor, hemşire ve çalışanlarına yönelik bir etkinlik düzenledi.
 
   
 
 
     
Vehbi Koç Vakf Amerikan Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramı kutlamaları çerçevesinde kendi doktor, hemşire ve çalışanlarına yönelik bir etkinlik düzenledi.

Prof.Dr. Turan Gürgen'in moderatörlüğünde, 15 Mart Pazartesi günü gerçekleştirilen etkinlikte, açılış konuşmasını Amerikan Hastanesi Genel Müdürü Mr. George D. Rountree yaptı. Rountree konuşmasında, doktorlara dünya genelinde birçok ülkede böyle bir gün atfedilmediğini belirtti. Konuşmasına Amerikan Hastanesi'ne bugüne kadar hizmet vermiş
9 başhekimi anlatarak devam eden Rountree, tüm başhekimleri anarak kendilerine teşekkür etti. Amiral Bristol Sağlık Koleji Mezun ve Mensupları Derneği üyelerinin de davet edildiği etkinlikte duygu dolu anlar yaşandı.

Konuk konuşmacı olarak konferansa katılan, gezi ve anı izlenimlerinden oluşan 13 kitabı bulunan Prof. Dr. Tarık Minkari ise, 'cerrahide mizah' konusunu ele aldı. 'Bir Cerrahın Anıları' adlı kitabında, cerrahlar için 'Tanrı'nın özenerek yarattığı insanlar' olarak bahseden Dr. Minkari, doktorluk hayatı boyunca başından geçen hoş anılarla renklendirdiği konuşmasıyla tıp sektöründe çalışan konuklara keyifli anlar yaşattı.

Konferansın sonunda geleneksel Tıp Bayramı pastası kesilerek, Amerikan Hastanesi doktor ve çalışanlarının resim ve fotoğraflarından oluşan serginin açılışı gerçekleştirildi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>